Forge of Empires проходження експедиції гільдії, Храм реліквій.

Навіщо потрібен Храм реліквій в Forge of Empires.

В ігровий процес введено багато різних Великих будівель, одні покликані прискорити видобуток ресурсів, товарів, інші спеціалізуються на бонуси пов’язаних з допомогою іншим гравцям, треті підіймають атаку і захист військ. У Храму реліквії особливе місце – це відмінний мотиватор проходження щотижневих експедицій гільдії. Він покликаний дарувати шикарні подарунки, які сприяють швидкому зростанню міста. У грі Forge of Empires Храм реліквій потрібно ставити чи не в першу чергу, не військові «Зевс» і «Ахени» і вже точно не «Колізей». І ось чому – вивчіть список нагород, які перебувають в реліквії храму:

Ѻ Срібні реліквії:

Ѻ + 20 Стратегічних очок в шкалу Ѻ
Ѻ + 25 товарів Ѻ вашої епохи, одного типу Ѻ
Ѻ + 5 юнітів Ѻ випадкових, вашої епохи Ѻ
Ѻ + 2 креслення Великих будівель Ѻ
Ѻ + преміумного декор Ѻ

Ѻ Золоті реліквії Forge of Empires:

Ѻ + 100 Стратегічних очок Ѻ в шкалу Ѻ
Ѻ + 200 товарів Ѻ одного типу, вашої епохи Ѻ
Ѻ + 10 розбійників Ѻ
Ѻ + Ритуальний вогонь Ѻ +8 до оборони Ѻ
Ѻ + Площа племені Ѻ монети, +5 товарів Ѻ
Ѻ + Медалі Ѻ кількість залежить від епохи Ѻ

Ѻ Нефритові реліквії:

Ѻ + Священні сонячний годинник Ѻ
Ѻ + Фонтан молодості Ѻ
Ѻ + Набір підвищення епохи Ѻ
Ѻ + Набір поновлення Ѻ
Ѻ + Складування будівель Ѻ

Чим корисна золота, нефритова реліквія в Forge of Empires з сотнею стратегічних очок, з двома сотнями товарів, бонусним будівлею, і чому необхідно ставити Храм реліквій, як можна раніше – пояснювати не потрібно. Я вже не кажу про найкорисніших бонусних будівлях – священних сонячний годинник, фонтані молодості і наборах, про них ми говорили в другій частині огляду, присвяченому будівництву і будівлям FoE, повторяться не будемо.

Де добути креслення для Храму реліквії? З причини того, що СО-шек буде катастрофічно не вистачати, навіть для вивчення нових технологій, основний приплив креслень буде йти зі скринь відкритих в експедиціях. Також креслення можна отримати за допомогу в будівництві храмів інших гравців, переглядайте Великі Будівлі друзів, сусідів, не поспішайте вкладати всім підряд, шукайте храми під закриття рівня. Секретів заробітку стратегічних очок (СО) і виманювання креслень ми присвятимо окрему тему.

Проходження експедиції Forge of Empires переговорами.

Для участі в експедиціях потрібно досягти Залізного століття, на початковій стадії розвитку міст Вам доведеться проходити етапи суто переговорами. З однієї простої причини – ефективніше проводити багато товарів, не витрачати ресурси і час на постійне виробництво військ. За допомогою доп. спроби таверни – «Угадайки» можна пройти 4 рівня з чотирьох. Намагайтеся пройти якомога більше, разом з кресленнями, ресурсами в ЕГ ви зможете отримати – війська, діаманти, стратегічні окуляри, преміумні і бонусні будови. Найсмачніші, елітні призи зосереджені в кінцівці 3-го і 4-го рівнів.

У мене 7 світів: 1 основний місто, з прокаченной воєнком і іншими елітними Великими будови – проходжу ЕГ битвами, 6 додаткових світів Forge of Empires заточені під проходження експедиції гільдії переговорами – здобуваю фонтани і діаманти. Перегляньте відео приклад будівництва доп. світів, з відрізка 1м50сек дивіться уважно, не пропустіть пояснення.

Будуйте правильно міста і у вас ніколи не буде проблем ні з товарами, ні з діамантами. Експедиція переговорами проходиться досить легко, трошки практики і приловчитеся. Буває звичайно зрідка «астральний затикаючи» в кінцівці четвертого рівня ЕГ, коли не щастить по «чорному» в переговорах – тоді не скупитися, купую ще одну спробу за 10 діамантів, все одно мінімум +200 з світу отримаю. Дивіться наочний відеопрімер проходження переговорами.

Підготовка та проходження експедиції битвами.

Ефективно проходити експедицію битвами я почав в Ранньому Середньовіччі, не відразу звичайно. Починав з переговорів, збирав креслення для 5-ти Великих будов – Зевс, Ахенский Собор, Кастель, Храм реліквій і «Алькатрас», збирав пакети Стратегічних очок, пройшов карту континентів до Колоніалкі. Дочекався великого сезонного івенту – вибив «Лігво Розбійників», в загальному – НЕ здуру в бій, з шашкою наголо, а готувався.

Зніс частину промислових будівель, встановив вище озвучені ВС, відразу прокачав до 3 рівня все, качати воєнку краще рівномірно (3 рівня кожного, ніж 9 одного) – дешевше обходиться кожен відсоток посилення військ. Військових будівель для виробництва військ хоч не ставив, вони і так постійно випадають в експедиціях. Алькатрас виробляє розбійників, ось власне і все, що треба в Forge of Empires для проходження експедиції гільдій битвами – військами.

Про те, в якій послідовності і для яких цілей зводити Великі будови, як добувати креслення, як заробляти стратегічні окуляри і діаманти, ми поговоримо в наступних частинах огляду Forge of Empires.

Ссылка на основную публикацию