Формат xls – чим і як відкрити: список програм для комп’ютера

Файл з таким розширенням – це Microsoft Excel, де створюють таблиці і графіки. Не завжди можливо користуватися додатками, які є на ПК, щоб його запустити. Однак є програми, які знають, як відкрити файл xls без проблем і складнощів.


Малюнок 1. Зовнішній вигляд файлів з розширенням формату xls

Програми для запуску файлів xls

У наш час існують програми, які швидко відкривають подібні розширення. Встановіть їх на своєму девайсі, щоб мати можливість працювати з комфортом.

LibreOffice

Це програма для читання xls файлів, яка відрізняється наявністю потрібних початкових кодів для відкриття електронних таблиць. Вас чекає комфортна робота з текстом і презентаціями (Малюнок 2).

Примітка: Також в цій розробці присутній редактор формул, СУБД та інші корисні функції.


Малюнок 2. Зовнішній вигляд інтерфейсу програми LibreOffice

MS Office Excel 

Якщо ви не знаєте, формат xls ніж відкрити, підійде цей варіант. Стандартний додаток, яке йде в пакеті Майкрософт Ворд. Робота з таблицями проста, тому в особливостях операцій розбереться будь-який користувач (Малюнок 3). Можна створювати графіки та діаграми, звіти та інші документи.


Малюнок 3. Приклад інтерфейсу в програмі MS Office Excel

DocuFreezer

Ця програма для відкриття файлів xls дозволяє конвертувати документи з розширеннями PDF, JPG, TIFF і PNG. Підходить для відкриття розширення. Можна працювати з декількома документами одночасно, не користуючись сторонніми продуктами. Інтерфейс простий і зрозумілий, що дає недосвідченим користувачам можливість швидко його освоїти. Досить просто вибрати папку для збереження і запустити процес конвертації.

FileOptimizer

Вона призначена для стиснення розмірів документів. Просте меню не викличе проблем (Малюнок 4). Конвертувати можна різні формати: від PDF до MP3. Пам’яті ця розробка багато не відніме, адже важить вона мало.


Малюнок 4. Візуальний інтерфейс програми FileOptimizer

OpenOffice

Почати роботу можна легко і швидко. Досить просто її запустити і вибрати тип документа. В результаті ви працюєте з таблицями і графіками, не стикаючись з труднощами. Завантажити програму Open Office можна у нас на сайті.

Як відкрити файл xls на андроїд

Легка розібратися, як відкрити файл xls на андроїд, якщо знати, що для цього потрібно. Відкривати документи в такому випадку потрібно за допомогою спеціальних програм. Їх можна завантажити в інтернеті безкоштовно. Установка відніме буквально дві хвилини.

MS Office

Призначена для роботи з даним форматом. Ви отримаєте доступ до всього функціоналу, щоб створювати будь-які графіки. Інструментів в цій розробці досить багато.

Quickoffice

Якщо ви думаєте, якою програмою відкрити файл xls, даний варіант підійде. Ця програма, яка створена для Андроїд. Ви будете редагувати, створювати і переглядати таблиці. Інструментів досить, меню зрозуміле і доступне. Зручний варіант для щоденного використання (Малюнок 5).


Малюнок 5. Інтерфейс програми Quickoffice на Anroid приладами для роботи з файлами xls

Як відкрити файл xls на комп’ютері

Якщо ви не знаєте, як відкрити файл xls на комп’ютері, є спеціальні способи. Можна скористатися наступними варіантами:

  1. Open Office – проста програма, яка не викликає проблем в процесі відкриття розширення;
  2. LibreOffice – популярний спосіб для роботи з таблицями, основною перевагою якого є безкоштовне використання.

Як змінити формат xls на xlsx

Файл з розширенням XLSX займає менше місця, тому рекомендується користуватися саме їм. Але якщо потрібно конвертувати документ, зробіть наступне:

  • відкрийте його в форматі XLS;
  • клікніть на кнопку, розташовану зверху з лівого боку;
  • наведіть мишку на «Зберегти як», а точніше, на стрілочку поряд з фразою;
  • виберіть варіант під назвою «Книга Excel».

Якщо клікнути, відкриється спеціальне віконце, в якому теж запропоновані різні формати для збереження доку. Але не забудьте його перейменувати, оскільки в майбутньому буде складно відрізнити варіанти один від одного.

Відкрити файл xls онлайн

Можна запустити подібний формат і в режимі онлайн. Для цього створені спеціальні сервіси, доступні кожному.

Yandex Disk

Тут не можна редагувати таблиці, але переглядати їх легко. Можна відкрити файл xls онлайн прямо тут, отримуючи до нього доступ в будь-який момент (Малюнок 6).


Малюнок 6.Прімер роботи з xls файлами за допомогою Яндекс Диска

Google Docs

Доки будуть відкриватися, і працювати в режимі онлайн. Можна вносити в них корективи, а можна просто їх переглядати. Таблиці будуть зберігатися тут протягом тривалого часу, тому ви можете відкривати їх тоді, коли це потрібно.

Ось як відкрити файл ХЛС без проблем.

Ссылка на основную публикацию