Фотоапарат миттєвого друку: відгуки та використання

Фотоапарат миттєвого друку надає можливість фотографувати і відразу отримувати фотографії. Тепер необов’язково йти в фотоательє, щоб роздрукувати знімки.


Малюнок 1. Вибір найкращого фотоапарата миттєвого друку

Досить купити фотоапарат миттєвого друку, заправити пристрій спеціальною плівкою і користуватися ним в своє задоволення. Детальніше про те, що собою являє подібне обладнання і як воно працює, піде мова далі.

Переваги та принцип роботи

У таких фотоапаратів маса переваг, і найголовніше з них – це те, що від клацання затвора до роздрукованого знімка проходить не більше двох хвилин. Спочатку користувач натискає на кнопку, роблячи знімок і викликаючи подачу фотопаперу. Знімок проходить крізь ролик, насичуючись лужним розчином, поле чого починається сама проявлення фотоплівки (Малюнок 2). Знімок ж стане видимим вже під впливом світла.

Серед головних переваг такого пристрою виділяють:

 1. Швидке прояв фотографії.
 2. Унікальність фотознімку.
 3. Невелика вага пристрою.

Крім достоїнств така техніка має і недоліками:

 1. Якість таких знімків в рази менше, ніж зроблених на професійному апараті.
 2. Неможливість зробити такий же фотознімок.
 3. Дорога експлуатація через високу вартість витратних матеріалів.
 4. Можливість за раз зробити не більше 8-10 знімків, тому саме на стільки розрахована вбудована касета з фотопапером.

Саме тому такі фотоапарати використовуються переважно в таких випадках, коли необхідно саме моментальна фотокартки. Ви так само можете робити хороші фотографії з мобільного пристрою за допомогою програми.


Малюнок 2. Приклад фотографій з фотоапарата мометальной друку

Як вибрати фотоапарат моментальної друку

Як правило, фотокамера миттєвого друку відрізняються функціональністю і якістю. Їх не можна назвати дешевим придбанням, хоча на ринку зустрічаються і досить доступні моделі.

Якщо вам необхідно вибрати фотоапарат миттєвого друку, то фахівці рекомендують керуватися власними уподобаннями і потребами, для задоволення яких і купується така техніка. Однією з найбільш прийнятних і по якості і по ціні виділяють торгову марку Fujifilm (Малюнок 3). Про її пристроях піде мова далі.  


Малюнок 3. Асортимент фотоапаратів Fujifilm

Фотоапарати миттєвого друку Fujifilm

Продукція цього підприємства є майже такою ж надійною, як і товари Polaroid, за те її пристрою можна дійсно назвати сучасними. Всі ці фотоапарати є в додатку Joom.

Серед моделей цієї торгової марки виділяють фотоапарат моментальної друку fujifilm instax, який представлений в декількох пристроях:

 1. Mini 50S. Відрізняється простотою використання, компактністю і доступною вартістю.
 2. Mini 90 Neo Classic. Оснащується класичним корпусом і великою кількістю режимів фотографування з великою витримкою і можливістю самостійно встановлювати експозицію.
 3. Wide 300. Робить найбільші знімки, розміром 108х86 мм.
 4. Mini 50S. Відрізняється компактністю і малою вагою, оснащена декількома режимами фотозйомки і навіть має можливість макрозйомки (Малюнок 4).

Примітка: Але найголовніше – кожна з цих моделей відрізняється доступною вартістю і досить у високій якості.


Малюнок 4. Зовнішній вигляд фотоапарата Mini 50S

Як використовувати фотоапарат моментальної друку

Використовувати такий пристрій досить просто. Спочатку вставляється картридж. При цьому його не можна ні розкривати, ні торкатися до плівки або всіляко впливати на неї фізично. За допомогою видошукач користувачеві необхідно вибрати відстань, з якого буде робитися зйомка, можна використовувати функцію збільшення картинки, але в деяких моделях ця можливість не передбачена.

Після цього вибирається режим фотозйомки і встановлюються певні настройки. Далі залишиться натиснути тільки кнопку Пуск і дочекатися відбитки фото (Малюнок 5). Спочатку видана фотографія буде повністю чорної і тільки через хвилину-дві вона проявиться. Брати її можна тільки за білу смугу. Його не можна нікуди класти, згинати або трясти, поки не пройде ще близько 60 секунд. 


Малюнок 5. Принцип роботи фотоапарата

Картриджі і фотопапір для фотоапарата миттєвого друку

Наявність картриджа є головною вимогою для такого фотоапарата. Це касета, яка виготовляється для кожної моделі індивідуально. Касети можуть бути різних типів і розмірів і ніколи не бувають універсальними (Малюнок 6).


Малюнок 6. Зовнішній вигляд картриджів і фотопаперу для фотоапарата

Фотографія проявляється самостійно, під впливом світла завдяки вбудованим реактивів, які просочують як плівку, так і папір. Остання складається з трьох шарів:

 1. Захисного.
 2. Чутливого.
 3. Проявника.

Вартість такої фотопаперу набагато дорожче, ніж звичайної, зате вона володіє цінними якостями, такими як можливість відразу проявити фотографію.

Що стосується питання, скільки коштує фотоапарат миттєвого друку, то його ціна варіюється від 10 000 гривень і вище, залежно від моделі та її функціоналу.

Ссылка на основную публикацию