Fotor – досить швидкий і зручний у використанні онлайн-фоторедактор


Fotor – досить швидкий і зручний у використанні онлайн-фоторедактор

Немає більш простого і швидкого способу поліпшити навколишню дійсність, ніж підправити її в фоторедакторі). А якщо серйозно, то повсюдне поширення простих і досить функціональних програм для редагування зображень дозволяють будь-якому користувачеві буквально в кілька кліків робити такі операції, які раніше вимагали професійних знань і відповідних інструментів. З одним з таких «фоторедакторів нового покоління», ми хочемо вас сьогодні познайомити.

Fotor – це веб-додаток, який призначено для редагування і різних маніпуляцій з зображеннями. Стартовий екран сервісу виконаний в трендовом сьогодні метро-стилі і являє собою плитки для виклику основних функцій програми. Тут ми бачимо, що Fotor вміє створювати фотоколажі, накладати різні ефекти, створювати HDR з декількох знімків, накладати текст, додавати рамки і так далі.

Після відкриття файлу (з локального диска, за адресою в мережі, з Facebook або Flickr) ми потрапляємо в основне вікно програми. Інтерфейс виконаний досить оригінально, але дуже зручно. Зліва розташовані вкладки з інструментами, по центру – область редагування, праворуч – панель відкритих файлів, яку можна приховати. Всі можливі функції розбиті за категоріями, при виборі якої плавно відкривається потрібна панель інструментів. Ось так, наприклад, виглядає перелік базових інструментів для редагування зображення.

Коли ви почнете ближче знайомитися з можливостями програми, то побачите, що Fotor вміє дуже і дуже багато. Автоматичні інструменти виправлення помилок зйомки, десятки різних ефектів, безліч варіантів рамок і різного клипарта для прикраси фото, широкі можливості додавання тексту допоможуть вам зробити з простого знімка художнє фото, вітальну листівку або смішний шарж.

Особливу увагу пропоную звернути увагу на розділ Brushes. Тут розташовано кілька цікавих інструментів, за допомогою яких можна зробити весь знімок чорно-білим, але з кількома областями кольору, або змінити глибину різкості на знімку, виділивши потрібний об’єкт на розмитому фоні і так далі. Цікаві ефекти, які потрібно обов’язково спробувати.

Крім відмінної функціональності, фоторедактор Fotor може вразити вас відмінною чуйністю і швидкістю роботи. Ніякої замисленості, ніяких пригальмовувань – всі операції здійснюються моментально після натискання на відповідну кнопку.

Ссылка на основную публикацию