Фотостік Depositphotos – реєстрація як автор, продаж фото і заробіток на цьому

Сучасний уклад життя повністю заснований на використанні інформаційних інтернет-технологіях. Люди багато подорожують, використовуючи онлайн-ресурси, займаються бізнесом, застосовуючи візуальні ефекти, привносять розмаїття у внутрішній світ, читаючи електронні статті та журнали. Кожен такий ресурс вимагає якісного і запам’ятовується контенту. Однією з можливістю наповнення площадки є придбання права на знімок або відеоролик в стічних фотобанках таких як Depositphotos.

Що пропонує Depositphotos

Сервіс надає посередницькі послуги, надаючи електронне сховище фото- і відеоматеріалів для авторів і автоматизовану систему пошуку для покупців. Для перших сервіс надається на безкоштовній основі. Завантаження фотографій і роликів здійснюється шляхом надання доступу до ресурсів за певну плату (тарифи, пакети завантажень і т.д.).

Пошук по Фотобанку реалізований через зручний інтерфейс з ключовими запитами. Щоб знайти підходяще фото або ролик досить ввести пару тегів або скористатися фільтрами.

Додатковою опцією майданчика є можливість безкоштовного завантаження фотографій і роликів, які пропонуються сервісом щотижня.

Перевагою Depositphotos є швидка покупка необхідних фотографій від авторів з усього світу. Сервіс відкритий для реєстрації в 192 країнах. Майданчик підтримує 20 мов. Фотобанк поповнюється щодня, починаючи з 2009 р Головний офіс знаходиться в США.

Для фотолюбителів і новачків у сфері заробітку на фотографіях сайт підходить ідеально. Зрозумілий інтерфейс і логічне меню прискорюють процес взаємодії з системою. Матеріали (фотографії, вектор-зображення, відео, Едіторіал) викачуються в форматі на вибір.

Для довгострокового співробітництва з фотобанком передбачені програми ексклюзивної співпраці і стимулювання авторів. Існує також і реферальная система з відсотком відрахування.

Серед відомих майданчиків Depositphotos пред’являє менш суворі умови співпраці. Але тестове завдання у мене пройти вийшло з п’ятого разу, ну не подобалися мої фотографії перевіряючим. Причому перерва між проходженням іспиту становить десять днів. Так що вантажити краще відразу найкращі фотографії. Однак створити кілька акаунтів на сервісі не вийде.

Реєстрація на сервісі в якості автора (постачальника)

  1. Заходимо на головну сторінку сайту depositphotos.com (при натисканні на картинку знизу ви потрапите на сайт сервісу)

 1. У форму реєстрації вводимо адресу діючої пошти і придумують складний пароль (можна скористатися сервісами генерації надійних паролів)
 2. Після відправлення запиту система автоматично створює новий профіль
 3. У вкладці Реєстрація постачальника заповнюємо необхідні поля з особистою інформацією (логін, повне ім’я, адресу проживання, індекс, телефон).
 4. Далі заповнюємо блоки екзаменаційного тесту (5 особистих фоторобіт або 3 відеоролика)
 5. Так само тестового завдання обов’язково прикріплюємо відскановане зображення розвороту паспорта
 6. Внизу сторінки натискаємо на кнопку Пройти екзаменаційний тест і очікуємо результатів. У разі невдачі тестування проходимо повторно (1 раз в 10 днів)
 7. В якості додаткової інформації (за бажанням) додаємо посилання на власні портфоліо або профілі в інших. Це підвищує шанс пройти іспит успішно.
 8. Обов’язково читаємо умови Угоди користувача і Договору Постачальника. У них докладно описані права та обов’язки сторін, а також фінансові нюанси при оформленні передплати (тарифних планів)

важливо. До завантажуваних файлів є системні вимоги, описані в формі реєстрації. Всі сучасні фотоапарати роблять знімки високої якості, тому хвилюватися за їх параметри не доводиться.

Іспит на фотостоці і вимоги до завантажуваних фотографій, векторних зображень та відеороликів

Спрямованість і сюжетність екзаменаційних фоторобіт автор вибирає на свій розсуд. Для повноти відображення творчих здібностей вибирають фотографії, зроблені в різних умовах зйомки. Тестове портфоліо повинне бути різноманітним і давати певне уявлення про автора.

Іспит проходить без особливих труднощів через відсутність жорстких вимог до сюжетної лінії. Найчастіше, якщо роботи підходять за технічним регламентом, кандидат відразу ж приступає до наповнення власного портфоліо.

Вимоги до фотографій:

 • формат JPEG / JPG з колірним простором RGB
 • дозвіл 3,8 50 Мп
 • розмір до 50 Мб

Вимоги до векторних зображень:

 • формат AI і EPS
 • завантаження в ZIP архіві з JPEG / JPG превью мінімум 3.8 МП (2400 x 1600 пікселів)
 • розмір ZIP-архіву до 50 MB.

Вимоги до відеороликів:

 • формат ASF, AVI, DV, FLV, MOV, MPEG / MPG, WMV, MP4
 • видеокодеки: Photo JPEG, Motion JPEG-A / B, DV, HDV, DVCPro, H.264 / AVC, DivX, Xvid, SVQ1, MP42, MP43, MPG4, MP4V, M4S2, MPEG-1, MPEG-2, WMV2, WMV3, FLV,
 • FPS повинен відповідати відеоформаті
 • тривалість 3-60 сек.
 • розмір до 2048 Мб

важливо. Часті відмови від пробних робіт depositphotos пояснює позначкою не мають комерційної цінності. При відправці робіт слід врахувати ті фактори, які можуть зацікавити замовника в тій чи іншій сфері.

Які рівні постачальників файлів є в системі

Система передбачає наявність 5 рівнів в залежності від кількості куплених (викачаних) робіт.

 • 1 рівень початківець (0-499)
 • 2 рівень бронзовий (499-4999)
 • 3 рівень срібний (5000-24999)
 • 4 рівень золотий (25000-149999)
 • 5 рівень платиновий (від 150000)

Система фотостоку працює за принципом далі-більше. Чим більша кількість робіт куплено, тим вище рівень автора. Чим вище його ранг, тим більший відсоток від продажу він отримує. У новачків забирають більше половини від гонорару, прибутковість становить 44%. Максимальний відсоток нарахування становить 52%.

Купівля завантажень здійснюється поштучно і масово по 3 схемами:

 • через стандартну ліцензію
 • через розширену ліцензію
 • за передплатою (крім відеороликів)

Кожна з ліцензій передбачає збільшення% відрахування від проданої роботи. Сумарний дохід залежить не тільки від кількості завантажуваних картинок, але і від типу ліцензії покупця. Тому вихідна прибуток сильно варіюється від постачальника до постачальника.

За стандартною ліцензії:

 • фото і вектор 0.24 5.20 $
 • відеоролик 5.28 6.24 $

За розширеної ліцензії:

 • фото і вектор 35.2- 41.6 $
 • відеоролик 35.2- 41.6 $

За передплатою:

 • фото і вектор 0.30 0.35 $

На початкових етапах не слід очікувати великих прибутків. Більшість новачків не заробляють і 15 $ в місяць тому, що не надають значення потребам і попиту на конкретні сюжети. Відзняти кадр і викласти його в загальний банк це ще півсправи. Важливо враховувати аудиторію замовників і для яких цілей вони набувають матеріали. Десь потрібно якісний макро-знімок або ж панорамний заставка, а десь і зовсім портрет або незвичайний ракурс кадру. Популярні запити і тематика фотознімків представлені в спеціальній рубриці сервісу.

Винагорода при покупці по підписці і за допомогою пакетів завантажень

Фотостік пропонує 2 типу ліцензії: проста royalty-free (з обмеженими правами користування) і розширену (права застережені в договорі).

Користуватися аккаунтом (продавати, купувати) можна як по базовій ліцензії, так і з застосуванням тарифних планів або підписок.

Підписки найбільш вигідні для постійного покупця. Пропонуються тільки по базовій ліцензії. Мають обмежене число скачувань в місяць / рік (75, 150, 750 од.). Дохід від продажу фотографій залежить від рівня самого постачальника і варіюється в межах від 0,3 $ до 0,35 $.

Гнучкий план дає право завантажувати зображення і відео без обмежень. Перші 30 завантажень надаються по абонентській платі, кожне наступне скачування варто по 1 $. Якщо існує необхідність використання банку різними людьми (наприклад, всередині великої компанії на різних комп’ютерах), depositphotos пропонує розраховані на багато користувачів плани. Дохід за тарифними планами залежить від рівня автора і ліцензії покупця (подвійне ціноутворення).

Для разових завантажень (фото + відео) найбільш підходящими є пакети завантажень. Вони дійсні протягом 1 року, але є найбільш дорогими, тому що не вимагають щомісячної підписки. Гонорар автора розраховується у вигляді% від вартості знімка або ролика (34-42%).

Заповнення податкової форми на Depositphotos

До модернізації проекту було потрібно заповнювати податкову форму американського зразка, використовуючи латинський алфавіт. Ця вимога виставлялося для запобігання подвійного оподаткування (США, Україна).

Станом на 2018 р від користувачів потрібно ввести номер ІПН фізичної особи (12 цифр) в рядок Taxpayer Identification Number в особистому профілі.

важливо. Податок знімається за покупку файлів на території США і становить 30%, поки форма не заповнена. Після заповнення та розгляду заявки ставка встановлюється відповідно до договору між Росією і США (0%).

Як виводити зароблені гроші

Виведення коштів здійснюється по особистим запитом через різні системи платежів:

 • PayPal
 • Skrill (MoneyBookers)
 • Payoneer

Висновок доступний після накопичення 50 доларів на рахунку, переклад займає від 3 до 15 днів.

Depositphotos є відмінною можливістю почати свою справу в сфері аматорської фотографії. Реєстрація займає 5 хвилин. За рейтингом сервіс трохи поступається конкурентам, але його також використовують як запасний аеродром. Даний сайт використовує авторські ресурси по всьому світу, і це вигідна перевага як для авторів, так і для покупців. Зверніть увагу також на інші фотостоки де заробляють тисячі фотографів і дизайнерів Shutterstock і Adobe Stock.

Ссылка на основную публикацию