Франшиза Супермен з Генрі Кавілл закривається, про що заявила Warner Bros.

Схоже, час Генрі Кавілла як Супермена насправді закінчилося, у всякому разі, це стосується фільмів, зосереджених на Людину із Сталі. Новий звіт Variety говорить, Warner Bros. не планує продовжувати роботу над кінофільмами Бетмена і Супермена з Беном Аффлеком і Генрі Кавілл в головних ролях. Це говорить про те, що продовження «Людини із Сталі» не планується, проте, можливо, Кавілл просто буде замінений іншим актором, хоча в доповіді не говориться про те, що студія має намір переробити Супермена, з огляду на те, що заміну Аффлек вже шукають. Серед усього іншого, також приділено увагу змінам, в число яких увійшло звістка про те, що виробництво безіменній сольною кінострічки про флеш з Езрою Міллером пересунено на кінець наступного року через ролі Міллера в кінострічці «Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда» .

Кадр з фільму «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»

Про те, що Warner Bros. не стане працювати над кінофільмами про Супермена з Генрі Кавілл, стало відомо не набагато більше, ніж через місяць після того, як з’ясувалося, що актор покинув роль після переговорів про його появу в якості камео в майбутній картині «Шазам» через напружений графік Кавілла.

Хоча цей звіт ніколи не підтверджувався – і був залишений широко відкритим для всіляких спекуляцій завдяки серії розпливчастих відповідей студії, представника Кавілла і навіть самого Кавілла – той факт, що він підписав контракт на роль Геральта з Рівії в телесеріалі «Відьмак» від Netflix, міг теж зіграти свою роль.

Зрозуміло, хоча в доповіді сказано, що Warner Bros., як очікується, буде шукати нового Бетмена, таких свідоцтв про новий Супермена не було. Не варто виключати, що студія планує співпрацювати з Кавілл і далі, правда, з’являтися він може рідше.

Кадр з фільму «Людина зі сталі»

Кавілл грав Супермена три рази в загальній кіновсесвіту DC Comics від Warner Bros. Вперше він з’явився в сольній картині «Людина зі сталі», яка вийшла в 2013 році. Потім ми з ним зустрілися в кінострічці «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» в 2016 році, і рік тому він з’явився в кросовері «Ліга справедливості», не виключено, що цього разу був останнім.

Коли справа доходить до супергеройських фільмів, складно щось передбачити, адже далеко не всі вони виявляються успішними, і, можливо, скорочення появ Супермена Кавілла викликано саме цим.

Ссылка на основную публикацию