Франція, Німеччина, Італія, Іспанія шукають податок на доходи

Франція, Німеччина, Італія та Іспанія хочуть, щоб цифрові транснаціональні корпорації, такі як Amazon і Google, оподатковувалися в Європі на основі їх доходів, а не тільки прибутку, як зараз, сказали міністри фінансів в спільному листі.

Франція лідирує, прагнучи обмежити оподаткування таких компаній, але знайшла підтримку з боку інших країн, також розчарованих низьким податком, який вони отримують відповідно до чинних міжнародних правил.

В даний час такі компанії часто оподатковуються на прибуток, зарахована дочірніми компаніями в країнах з низьким рівнем податків, таких як Ірландія, хоча доходи надходять з інших країн ЄС.

«Ми більше не повинні погоджуватися з тим, що ці компанії ведуть бізнес в Європі, сплачуючи мінімальні суми податків нашим казначействам», – відзначили чотири міністри в листі, отриманому Reuters.

Лист, підписаний міністром фінансів Франції Бруно Ле Мейра, Вольфганом Шойбле з Німеччини, Пірсом Карло Падоаном з Італії і Луїс де Гіндос, було направлено головування Естонії в Естонії у виконавчій комісії блоку в копією.

Вони закликали Комісію виробити рішення, що створює «податок на вирівнювання» щодо обігу, який призведе до оподаткування рівня корпоративного податку в країні, де був отриманий дохід.

«Наведені суми будуть спрямовані на те, щоб відобразити деякі з того, що ці компанії повинні платити з точки зору корпоративного податку», – йдеться в листі міністрів в листі, про який вперше повідомила Financial Times.

Le Maire, Schaeuble, Padoan і de Guindos of Spain заявили, що хотіли представити це питання іншим колегам з ЄС на зустрічі 15-16 вересня в Таллінні.

Чинне в даний час головування Естонії в ЄС запланувало обговорення на зустрічі концепції «постійного представництва» з метою надання податковим фірмам, де вони створюють цінність, не тільки там, де у них є податкова резиденція.

Франція посилила тиск на податкові правила ЄС після того, як зіткнулася з юридичними невдачами, намагаючись отримати платежі за податки на діяльність в країні.

У липні французький суд постановив, що французький суд постановив, що Google, тепер входить до складу Alphabet Inc, не несе відповідальності за сплату податків у розмірі 1,1 млрд євро (1,3 млрд. Дол.

Ссылка на основную публикацию