Frigate для opera: огляд переваг і недоліків

Веб-серфінг не завжди буває безхмарним. Трапляється і так, що з якоїсь причини користувач не може потрапити на той чи інший сайт. Найбільш зустрічається причина – блокування певних сайтів провайдером або ж блокування їх системним адміністратором.

Проте, бувають такі випадки, коли на певний сайт дуже потрібно потрапити, отже, необхідно якось обійти обмеження. Для цих цілей винахідливі розробники створили розширення frigate для opera, яке дозволяє працювати в однойменному браузері фактично з будь-яким сайтом. Пропоную розглянути в даній статті особливості frigate для opera, а також його плюси і, можливо, недоліки. До речі, розширення frigate для Mozilla Firefox теж є.

суть

Принцип його дії полягає в наступному: доповнення frigate для opera автоматично визначає, наскільки веб-сайт доступний для роботи. Якщо виявляється, що останній заблокований, розширення підключає проксі-сервер, завдяки чому обмеження знімаються. Примітно, що доступ до проксі користувач отримує тільки тоді, коли сайт заблокований.

переваги

Само собою, розширення має ряд переваг, які безумовно заслуговують на увагу:

  • «Розумна» система управління, яка сама визначає, заблокований сайт чи ні. Відповідно, в разі блокування допомагає проксі-сервер;
  • список заблокованих сайтів постійно поповнюється адміністратором. Крім того, користувач може самостійно додавати перевірені сайти або власні проксі.

недоліки

Без мінусів, втім, теж не обійшлося. Найбільший недолік полягає в тому, що скачати frigate для Опери безпосередньо не представляється можливим, адже він як і плагін zenmate був розроблений для Мозилли і для Хрому. Проте, вихід є, однак припадають трошки схитрувати.

Завантажити дане розширення можна в магазині браузера Chrome, але з Опери зробити це ніяк не можна. Але можна скачати розширення Download Chrome Extension, яке дозволить обійти цю заборону. Щоб це зробити, в контекстному меню Opera знайдете рядок «Завантажити розширення», потім в пошуку доповнень пропишіть «Download Chrome Extension» (без лапок). Далі натисніть кнопку «Додати до Opera» і чекайте завершення скачування. Після установки ви без зусиль зможете заходити в магазин Хрома і завантажувати звідти будь-яку інформацію.

І наостанок відзначу, що будь-якої аналог frigate для opera відсутня, адже інші розширення подібного роду пропускають через проксі всі сайти без винятку, що, в свою чергу, негативно позначається на швидкості інет-з’єднання.

Ссылка на основную публикацию