Функція вибору облікового запису Google


Функція вибору облікового запису Google

Ми недавно писали про тестування нової сторінки авторизації Google для десктопів. Новий інтерфейс називається «Вибір облікового запису» і про нього вже написано в довідці.

На сторінці входу відображається список всіх акаунтів Google, які раніше використовувалися в вашому браузері. Для цього необхідно включити функцію вибору облікового запису. Надалі, щоб виконати вхід, вам знадобиться лише вибрати потрібний аккаунт і ввести пароль.

Якщо ви хочете додати один акаунт, увійдіть в нього, не знімаючи прапорець «Залишатися в системі». Щоб вказати кілька акаунтів, відкрийте їх список і натисніть кнопку «Додати обліковий запис». Потім перейдіть на сторінку входу і увійдіть в новий акаунт, не знімаючи прапорець «Залишатися в системі».

Якщо ви хочете видалити акаунт, спочатку вийдіть з нього. Потім перейдіть на сторінку входу в Google і натисніть кнопку Видалити під списком акаунтів.

Головне – не забути зняти прапорець «Залишатися в системі (Stay signed in)», коли авторізуешься, скажімо, в інтернет-кафе або на комп’ютері одного. Google пропонує діяти інакше, однак це небезпечно: «Якщо ви входите в обліковий запис Google з пристрою, який не використовує ніхто, крім вас, не знімайте прапорець” Залишатися в системі “.

Завдяки функції вибору аккаунта вам не знадобиться раз по раз вводити пароль, і подальша робота з акаунтами Google стане набагато простіше. Ви можете не знімати прапорець “Залишатися в системі” навіть при роботі на загальнодоступному комп’ютері (наприклад, в інтернет-кафе) » 

Є в Довідці та стаття про вибір аккаунта і об’єднаної авторизації:

«Щоб полегшити авторизацію в ваших акаунтах в майбутньому, сторінка авторизації Google за замовчуванням буде показувати список акаунтів, якими ви користувалися раніше в певному браузері. Щоб увійти в обліковий запис, просто натисніть на відповідний пункт у списку (що включає ім’я, адреса електронної пошти та фото, якщо ви його завантажили). Потім ви будете направлені на сторінку аутентифікації аккаунта (в залежності від його належності – Yahoo mail, Hotmail, AOL mail і т. Д.). Якщо ви давно не вводили пароль, аутентифікатор може попросити вас ввести його. Якщо вас не влаштовує такий варіант, ви можете включити двоетапну перевірку або змінити поштову скриньку на Gmail ».

У цій статті наводяться дві корисні посилання: включити функцію вибору облікового запису і вимкнути функцію вибору облікового запису.

«Якщо ви користуєтеся загальним комп’ютером і не хочете, щоб інші користувачі знали, що ви авторізуетесь на цьому комп’ютері в певному акаунті, рекомендуємо скористатися режимом інкогніто (або функцій приватного перегляду в інших браузерах). В результаті дані вашого облікового запису не потраплять до списку акаунтів на сторінці авторизації », пропонує Google.

Сайт Фонду OpenID пропонує більше відомостей про функції вибору облікового запису: «На деяких сайтах необов’язково реєструватися. Щоб користуватися ними, досить увійти в систему за допомогою облікового запису в соціальній мережі. Це безпечно і дуже зручно. Тому на такій сторінці ви побачите акаунти, якими ви часто користуєтеся на даному комп’ютері ».

Google тестував функцію вибору облікового запису в минулому році, а тепер, схоже, ця функція буде включена за замовчуванням. У позаторішньому повідомленні в блозі ІБ-компанії згадується, що «інтерфейс з так званим вибором аккаунта покликаний замінити традиційну авторизацію” пошта + пароль “, яка використовується на багатьох веб-сайтах. Ця функція являє собою частину проведеної Google кампанії щодо відмови від паролів на користь авторизації, яка ґрунтується на безпечних маркерах (secure tokens), що підлягають окремій верифікації ».

Ссылка на основную публикацию