Gog.com заговорив по-російськи і обіцяє особливі ціни для пост-радянських країн


Gog.com заговорив по-російськи і обіцяє особливі ціни для пост-радянських країн

 Спонсором новини виступає сайт wptheme.us який містить велику колекцію оригінальних шаблонів wordpress. На ресурсі Ви знайдете тільки якісні теми WordPress на будь-який смак і колір.
 Запустилася російськомовна версія магазину цифрової дистрибуції ігор GOG.com
Компанія GOG Ltd, що належить варшавському розробнику ігор CD Projekt RED, оголосила про запуск російськомовної версії цифрового магазину GOG.com, що займається продажем ігор для PC (Windows, Mac і Linux) і фільмів без DRM-захисту. У сервісі з’явилися російськомовна служба підтримки і нові методи оплати, а каталог ігор російською мовою став ще ширше. Протягом найближчих чотирьох днів гри, розроблені студіями з України та країн СНД, можна буде придбати з великими знижками.   

Регіональні ціни були доступні в магазині і раніше, але з сьогоднішнього дня платформа починає серйозне освоєння російського ринку. По-перше, інтерфейс повністю переведений на російську мову, що приверне до GOG.com увагу ще більшої кількості вітчизняних любителів ігор. По-друге, компанія обіцяє привабливі рублеві ціни і введення більшої кількості популярних в нашій країні способів оплати. Ну а по-третє, відтепер в сервісі працює російськомовна служба технічної підтримки.
 

Додатково до цього каталог ігор російською мовою, вже включає 150 найменувань, поповнився ще шістьма проектами:
 
Ще одна нова можливість стане в нагоді тим, у кого до цих пір є диски з класичними іграми, захищеними StarForce і іншими DRM-системами. Їх власники зможуть активувати ключі безкоштовно отримати версії цих ігор в GOG.com – з додатковими матеріалами і без будь-яких механізмів захисту від незаконного копіювання. Особливо ця ініціатива зацікавить тих, хто не може запустити стару гру через несумісність з ОС або комплектуючими. Всі подробиці можна дізнатися на цій сторінці.
 
Поточний список ігор, які можна отримати в GOG.com при активації ключа фізичної копії, виглядає наступним чином:
Видання, доступні тільки в Україні і країнах СНД:

  • Mount & Blade: Warband ( «Mount & Blade. Епоха турнірів »);
  • Mount & Blade: With Fire & Sword ( «Mount & Blade. Вогнем і мечем”);
  • Eador: Genesis ( «Еадор. Створення»);

Видання, доступні в усьому світі:

  • «S.T.A.L.K.E.R .: Тінь Чорнобиля»;
  • «S.T.A.L.K.E.R .: Чисте небо»;
  • «S.T.A.L.K.E.R .: Заклик Прип’яті».

На честь цієї події в магазині проводиться великий розпродаж «Від російського з любов’ю» зі знижками до 75%. До кінця вихідних компанія пропонує придбати за зниженими цінами більше 30 ігор російською мовою. На розпродажі представлені відомі ігри від розробників з України та країн СНД: King’s Bounty, STALKER, антології обох частин «Бліцкриг» (39 руб.) І «Козаків» (179 руб.), «Периметр» (69 руб.), «Іл -2 Штурмовик »(99 руб.),« Вангер »(59 руб.),« Космічні рейнджери HD: Революція »(129 руб.),« Мор. Утопія »(59 руб.) Та інші.
«Це тільки початок, – пишуть розробники. – Ми будемо додавати все більше ігор в наш список – це довгий і складний процес, що вимагає переговорів з безліччю людей і компаній і кропітких пошуків старих баз ключів, – але ми зробимо все, що від нас залежить.

Ссылка на основную публикацию