Google вніс в Street View знімки 300 міст Росії


Google вніс в Street View знімки 300 міст України

Проект Street View компанії Google стартував 25 травня 2007 – тоді в ньому було лише п’ять міст США. Поступово почали додаватися інші міста США і світу, в тому числі України. На початку лютого вийшло масштабне оновлення сервісу і в нього додали ще 300 міст України. На сьогоднішній момент функція перегляду вулиць доступна в 500-ах містах України.
За даними компанії, масштабне оновлення торкнулося навіть найвіддаленіших куточків нашої країни. Щоб дістатися до деяких з них, автомобілі Google довелося транспортувати на спеціальних платформах на гусеничної основі. Автомобілі переправляли на літаках, а іноді і зовсім доводилося користуватися допомогою місцевих жителів.
«За 2013 рік 23 автомобілі Google проїхали по Україні 298 тисяч кілометрів і відзняли територію, на якій проживає майже 60% населення країни. Зараз сервіс перегляду вулиць доступний більш ніж в 500 містах. Значні поновлення торкнулися східної частини України. Ми нанесли на карту найбільший російський острів – Сахалін, острів Російський і з’єднує його з Владивостоком знаменитий Русский міст, який є найдовшим вантових мостом в світі. Крім цього, ми додали нові зображення озера Байкал », – інформує Google.
Крім вулиць міст в різних країнах світу Google розміщує в Street View панорами природних пам’яток – серед них швейцарські Альпи, басейн річки Амазонка і Антарктика. В Street View також опубліковані підводні панорамні знімки Великого Бар’єрного рифа, найвищих гір – Евересту, Кіліманджаро, Ельбрус і Аконкагуа.
Цікаві факти:

  • 21 листопада 2008, Street View був включений в карти для Apple IPhone, але з версії IOS 6 компанія відмовилася від даних карт. Але до сих пір якість карт від Google перевершує аналог від яблука.
  • З листопада 2012 Google став залучати користувачів з гаджетами на Android 4.2 для зйомки панорамних зображень. У сервісі вони відображаються синьою іконкою.

Спонсором новини виступає інтернет магазин Mladuke Service який пропонує акумулятори для ноутбуків з доставкою по Харкову і будь-який регіон України. У продажу представлені тільки якісні акумулятори для ноутбуків, які виробляються на великих заводах з якісних сертифікованих матеріалів. Вся продукція проходить безліч тестів, ряд перевірок контролю якості, і тільки після цього потрапляє в руки покупця, гарантуючи тривалу безпроблемну роботу протягом багатьох років.

Ссылка на основную публикацию