Gta 4 не змінюються настройки графіки

У багатьох початківців користувачів персонального комп’ютера виникає питання на тему, про те, що в гта 4 не змінюються настройки графіки, тому я вирішив написати покрокову інструкцію, про те, як виправити цю помилку в грі gta 4.

Якщо ви на своєму комп’ютері не можете поміняти графіку в грі gta 4, то це все через те, що на вашому комп’ютері встановлено більше двох гігабайт відеокарти, все це можна виправити текстовим блокнотом, в який потрібно буде додати деякі настройки.
І так щоб виправити цю помилку вам потрібно буде на своєму комп’ютері вийти з гри.

Після того як ви вийшли з гри, вам потрібно буде відкрити папку з грою, в якій знаходяться всі файли гри, потім в папці з грою наводимо курсор миші на порожнє місце і один раз натискаємо праву кнопку миші.
Після чого на вашому комп’ютері відкриється меню, в якому вам потрібно буде навести курсор миші на пункт «Створити», далі відкриється ще одне меню, в якому вам потрібно буде вибрати текстовий документ.

Коли ви оберете текстовий документ, то на вашому комп’ютері буде створений текстовий документ, тепер нам потрібно буде перейменувати даний текстовий документ в назву «commandline».
Після того як ви можете перейменувати створений текстовий документ в назву «commandline», то вам потрібно буде відкрити цей документ і виконати наступні дії:

І так після того як ви відкрили текстовий документ «commandline», вам потрібно буде в ньому написати наступне -noprecache -nomemrestrict -norestrictions -novblank -nomemrestrict
Після того як ви в текстовому документі вкажіть дані пункти, то вам залишиться зберегти даний текстовий документ, для цього натискаємо на комбінацію клавіш Ctrl + S
Після чого даний текстовий документ буде збережений і вам залишається закрити текстовий документ.
Після чого помилка в грі gta 4 буде виправлена ​​і вам залишається запустити гру і перевірити, сто у нас вийшло.

І так на своєму комп’ютері запускаємо gta 4 і переходимо в налаштування графіки і сміливо міняємо настройки гри, як бачимо, у нас все вийшло.
А також в пункті «Використовувані ресурс» відео карта визначилася.
Щоб зберегти настройки графіки в gta 4, вам потрібно буде натиснути на клавішу пробіл.

Коли ви натиснете на клавішу пробіл, на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому ви побачите повідомлення про підтвердження змін у налаштуваннях в грі gta 4, щоб продовжити і зберегти графічні настройки, вам потрібно буде натиснути на клавішу «Enter».
Після чого ви зможете пограти в гру з хорошою графікою.

Ссылка на основную публикацию