Гайд ІС-6 пільговий Радянський преміум танку 8 рівня World of Tanks

Радянський пільговий преміум танк ІС 6 восьмого рівня World of Tanks.

ІС-6 тактико-технічні характеристики

ІС-6 – це важкий танк, тому він не може похвалитися високими швидкісними показниками. Максимальна швидкість машини 35 км / год, однак, розганяється техніка досить жваво, має непогану маневреність і динамікою. Відповідно в разі гострої необхідності можна швидко змінити фланг.

На ІС-6 встановлено 122-міліметрове знаряддя Д-30, яке має досить непоганий скорострільністю. Однак при стрільбі на далекі дистанції снаряд частенько не долітає до наміченої мети. Крім цього, досить часто можна почути до болю образливі фрази «не пробитися» і «попадання». Варто зазначити, що огляд у машини вкрай низький – всього 350 метрів, тому стрілянина ведеться тільки по чужому засвітився.

Багато гравців скаржиться на погані УВН, але цей параметр ніколи не був сильною стороною радянської техніки. Для порівняння можна згадати «китайців», які дійсно страждають через відверто слабких кутів вертикального наведення. Якщо згадати невдалу стрільбу на дальній дистанції, то потрапляння «з вертушки» для радянських тяжів ніхто не відміняв, і ІС-6 не став винятком з цього правила рандома.

Бронепробітіе у танка 175 мм для базового снаряда, що в сукупності з разовим втратою на 350 одиниць є середнім показником на рівні. При цьому не варто забувати, що мова йде про преміумного техніці, яка має знижений рівень боїв. Тому закидає шостого ИСа максимум до дев’яткам, що дає відчувати себе цілком упевнено. Завантаження боєкомплект: 30 снарядів, яких цілком достатньо на 15 хвилин бою. Однак вибір між ББ і БП залишається на розсуд гравця.

Устаткування на ІС 6

Додаткове обладнання підбирається стандартно для радянського важкого танка. Рекомендований вибір може бути таким:

  • Досилатель – щоб скоротити час перезарядки.
  • Стабілізатор – для зменшення розкиду.
  • Посилені приводи наведення – щоб знаряддя швидше зводилося на ціль.

Стабілізатор можна замінити поліпшеною вентиляцією, щоб підвищити всі ТТХ танка.

ІС-6 перкі для екіпажу

Екіпаж шостого ИСа налічує чотирьох чоловік, завдяки тому, що ми маємо справу з прем технікою, можна без проблем пересаджувати танкістів радянської гілки розвитку і викачувати їм потрібні вміння.Не варто забувати, що після покупки танк автоматично набуває статус елітної машини, тому екіпаж досить швидко набирає досвід і має додатковий бонус до прокачування. Не забудьте поставити відповідну галочку в ангарі, інакше будете накопичувати даремний досвід.

Як грати на ІС-6

ІС-6 – це танк прориву, який впевнено почуває себе в ближньому бою з однокласниками, і технікою, яка нижче рівнем. У сутичках з дев’ятками, ми вже не будемо відчувати себе настільки привільно, тому перекваліфікуємо в танк підтримки: допомагаємо сокомандніка продавлювати або утримувати напрямок. У будь-якому випадку, вибір тактики буде залежати від конкретної ситуації на полі бою.
Танк має низький профіль і непогане бортове бронювання, тому можна впевнено грати від рельєфу, уриваючи в нерівностях ландшафту. Броня розташована під хорошими кутами, тому танк часто ловитиме рикошети від снарядів супротивників і отримувати за підсумками бою «Сталеву стіну». Куди пробивати ІС 6 розповімо в наступній статті, про найбільш вразливі місця і як правильно танковать. Грають свою роль і бортові екрани, які допоможуть зберегти запас міцності недосвідченим танкістам. Однак зустрічаючи більш високу техніку, доведеться отримувати в командирську башточку: це найслабше місце, яке легко пробивається танками на рівень нижче.

Відгуки по ІС 6

По суті, ІС-6 є непоганим варіантом для фарма срібла і комфортної гри. В умілих руках, техніка перетворюється на смертоносну машину, яка непогано себе почуває проти декількох супротивників. Примітно, що танк легко освоюється, а броня іноді прощає помилки в бою, тому користується завидною популярністю серед гравців. Але варто зауважити, що до знаряддя 122 мм Д-30 потрібно звикнути. А якщо зібрати повноцінний взвод з трьох танків ІС 6, потрапити в топ і спокійно переломити хід події в свою користь. Купити ІС 6 можна як за 11 800 одиниць ігрового золото в клієнті гри, так і за грошовий еквівалент в розмірі 2 662 гривень, краще звичайно дочекатися різних акцій, зі знижкою до 15%.

Ссылка на основную публикацию