HAL – ваш путівник по світу торрент-трекерів

Незважаючи на всі вжиті правовласниками спроби, торрент-трекери продовжують залишатися одними з найбільш затребуваних ресурсів інтернету. І в цьому немає нічого дивного, адже скачати з торрента можна все що завгодно, починаючи від музичних альбомів популярних виконавців до використовуваних хакерами спеціальних програм. Якщо чогось не буде на одному трекері, обов’язково знайдеться на іншому.

А щоб при пошуки не перелопачувати десятки сайтів, є сенс скористатися HAL – чудовою програмою для пошуку контенту по кращим торрент-трекера світу.

Ця програма являє собою універсальний пошуковик, що дозволяє знаходити і завантажувати контент з торрент-трекерів, не відвідуючи при цьому самих сайтів. Будучи орієнтованою на широку аудиторію користувачів, програма укомплектована простим і зручним інтерфейсом російською мовою, але головне в HAL – це її функціонал.

Крім стандартного пошуку за ключовими словами, програмою підтримується пошук із застосуванням фільтрів (дата, розмір, сиди і лічі), сортування за релевантністю, пошук по конкретним категоріям (музика, відео, ігри, софт і т.д.) і сайтам, редагування і створення власних груп контенту, обхід блокування і багато інших корисних функцій. Для перегляду описів роздач в HAL передбачено простого вбудований браузер, що ж стосується мультимедійного контенту, то його можна переглядати в TorrentStream плеєрі, якщо той, звичайно, встановлений.

У всіх інших випадках HAL пропонує завантажити torrent-файл на комп’ютер або запустити торрент-клієнт через магнітну посилання. За замовчуванням програма шукає контент на трекерах, які не потребують авторизації, якщо ж ви додасте в менеджер пароль свої логін і пароль, то пошук буде виконуватися і на сайтах, де авторизація є обов’язковою. За збереження ваших паролів можете не переживати – HAL їх не збирає і тим більше нікуди не відправляє.

Завантажити пошуковик торрентів можна з сайту розробника. Поширюється HAL на безкоштовній основі, у верхній частині вікна є невеликий рекламний банер.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию