Гальмує відео при перегляді онлайн: Windows 7 і 10

Сучасні можливості інтернету дозволяють не тільки шукати і працювати з потрібною інформацією, а й відтворювати улюблені серіали чи фільми. Така функція стала дуже популярною і здобула велику популярність і тепер на будь-якому сайті можна вставити своє відео або знайти його.

Найвідоміший відеосервіс – YouTube. Незважаючи на такі зручності в доступі, відео – складний контент, який вимагає багато мережевих ресурсів для завантаження. Але якщо на Ютубі ролики вантажаться швидко в різних якостях, то на кіносайтах плеєри не здатні зробити це так само швидко, тому перед переглядом доводиться іноді чекати по кілька хвилин, а під час самого кіно онлайн відео гальмує.


Малюнок 1. Інструкція, що робити, якщо гальмує відео при перегляді онлайн

Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією – не впадайте у відчай, рішення є. Немає значення, ноутбук у вас або настільний ПК, Віндовс, Лінукс чи Мак ОС.

У цій статті не обмежимося ютуб і розповімо що робити, якщо гальмує відео при перегляді онлайн на різних сайтах і соціальних мережах, з яких причин це відбувається і на що варто звернути увагу, якщо комп’ютер не може прогрузити навіть низька якість. Уважно читайте алгоритмам, щоб отримати максимальний результат.

Гальмує відео онлайн: перевіряємо драйвера відео

Перша причина поганої завантаження роликів – неправильний функціонал відеоадаптера. Якщо ви не працювали з драйверами або НЕ переустановлювали (оновлювали) операційну системи – швидше за все, цей варіант не підійде вам, але як переконання рекомендуємо спробувати.

Коли система встановлюється, вона не отримує нових драйверів і працює на стандартних або старих, встановлених з драйверпаков, який вшитий в інсталятор. Таке забезпечення не дозволить відеокарті працювати на всі 100 відсотків, тому адаптер якіснішим не прогрузити ролик. Рішення просте – апдейт драйверів.

Дізнайтеся виробника вашої карти і перейдіть на офіційний сайт, набравши назву в браузері.


Малюнок 2. Вікно диспетчера пристроїв з розпізнаванням моделі відеокарти

Шукаємо вкладку «Магазин», «Софт», «Програми», «Драйвера» або подібні. Також, спробуйте скористатися пошуком і ввести назву моделі. Знайдіть драйвер і завантажте його. Встановіть. Якщо ви недосвідчений користувач або не знаєте, куди скидати їх – скористайтеся утилітою Driver Pack Solution або SDI. Завантажте з головного ресурсу і встановіть як просте додаток.

Після запуску запропонують обслужити комп’ютер в автоматичному режимі. це:

  1. Установка потрібних програм (архіватори, антивірус, плеєри та інші).
  2. Оновлення всіх драйверів (не тільки адаптера, але і звукової карти, мережевої та інших компонентів).

В режимі експерта (іконка шестерінки) можна налаштувати вручну.

Примітка: Після успішного апдейта перезавантажте комп’ютер і спробуйте включити своє відео.


Малюнок 3. Вікно додатка DriverPack Solution для оновлення всіх драйверів

Чому гальмує відео при перегляді онлайн: апаратне прискорення браузера або ПК

Якщо з картою все в порядку, але проблема не йде – пробуємо прискорити браузер і комп’ютер.

Для початку, найпростіше – чистка кеша. Якщо відео гальмує онлайн у всіх браузерах, перейдіть в параметри і знайдіть пункт «Очистити історію відвідувань» і в меню вибору ставимо галочки навпроти всіх рядків, крім «Паролі». Видаляємо. Перезапускаємо браузер і пробуємо подивитися ролик в різних якостях. Якщо зависання досі є – справа в ПК. Завантажуємо Ccleaner. Після запуску відразу проводимо сканування на сміттєві файли. Видаляємо все, що виявила програма. Не хвилюйтеся, видаляти програми самостійно клинер не може (Малюнок 4).


Малюнок 4. Вікно програми CCleaner з процесом сканування зайвих файлів

Після цього йдемо в розділ «Реєстр» (зліва – значок чотирьох квадратиків). Скануємо. Перед вами виявиться великий список – це нормально, якщо перевірка не проводилася більше тижня. Вибираємо все і «Виправити». У маленькому вікні «Все вбрання». Перезапускаємо програму і повторюємо перевірку реєстру (іноді список відображається не у всьому обсязі, тому і повторюємо) (Малюнок 5).

Для профілактики встановлюємо антивирусник (бажано 360 Security, оскільки він безкоштовний і включає багато опцій). Глибоким скануванням перевіряємо віруси. Очищаємо сміття вже в антивірусі. Перезапускаємо пристрій.

Найчастіше, ці маніпуляції найбільш ефективні, якщо при перегляді фільмів онлайн гальмує відео.


Малюнок 5.Окно додатки Ccleaner з процесом очищення реєстру від помилок

Гальмує відео онлайн в усіх браузерах: додаткові способи вирішення проблеми

Якщо ні установка, ні очищення не вирішила збої – пробуємо кожен з варіантів нижче.

Відключаємо від мережі непотрібні пристрої. Якщо є інші девайси, які споживають трафік у фоновому режимі (завантаження файлів, музика) – відключаємо їх. Швидкість збільшиться і цього вистачить для нормального перегляду. Також, щоб комфортно дивитися фільм в якості 720p, потрібна швидкість не менше 7 Мбіт / сек. Швидкість дізнаємося, пройшовши спід-тест на будь-якому сайті в пошуковій системі.

Переконайтеся, що у вас вимкнений режим VPN. Він підключається до серверів гірше, оскільки проходить через інші країни. Вимкніть і спробуйте подивитися.

Якщо зображення гальмує при перегляді відео онлайн, закрийте зайві вкладки – вони теж споживають мережу.

Не варто забувати, що неполадки можуть бути і з боку сайту. Якщо ви точно знаєте, що все в порядку і до цього ролики добре працювали, відвідайте ресурс пізніше, коли неполадки будуть усунені.

Ссылка на основную публикацию