Гарячі знижки в магазині Gearbest

Розпродаж – це завжди цікаво і привабливо, адже саме під час них у нас є шанс придбати сподобався товар дешевше ніж зазвичай. І якщо ви стежите за знижками і розпродажами, радимо звернути увагу на осінню акцію від інтернет-магазину GearBest. Давайте подивимося на деякі найцікавіші пропозиції по гаджетам.

Організатор для навушників Bobbin Winder

Якщо ви любите слухати музику в дорозі, то знаєте, як часом буває важко розплутати дріт від навушників. Щоб не виникало даної проблеми, радимо придбати органайзер Bobbin Winder. Ваш провід буде розташований на поворотній котушці усередині пластикового контейнера. Для використання навушників просто потягніть за провід, а після закінчення прослуховування музики навушники будуть акуратно змотані автоматично і заховані всередину органайзера.

Сьогоднішній цінник на даний аксесуар – 145.99 гривень.

Захисна плівка для пульта ДУ

Іноді буває так, що пульт дистанційного керування виявляється в найнесподіваніших місцях, що призводить до потрапляння всередину пилу або вологи і, як наслідок, виходу пристрою з ладу. Щоб цього не сталося, GearBest рекомендує придбати захисну плівку, яка підійде для будь-якої дистанційки. Плівка працює за принципом термоусадки, натягнути її дуже просто – поміщаємо пульт всередину і обдувається гарячим феном. Ціна на GearBest – 66 гривень.

Конвертер магнітофонних касет в MP3

Згадайте – а не зберігайте ви випадково цілу купу старих магнітофонних касет, тому що на них залишилися рідкісні записи? Чому б вам не оцифрувати їх за допомогою спеціального конвертера, пропонованого на GearBest? Просто підключіть даний пристрій в USB, вставте касету, натисніть «Відтворення» і через деякий час вже можна буде насолоджуватися оцифрованих звуком в MP3-форматі.

Ціна даного гаджета – 1332.54 гривень.

Акумулятори AA з зарядкою від USB

Стандартні «пальчикові» акумулятори AA – практичний аксесуар, але мають один недолік – зарядний пристрій для них досить громіздке не дуже зручне. Цього недоліку позбавлені акумулятори Face Master, здатні заряджатися безпосередньо від USB-порту. Спробуйте – це дійсно дуже зручно. Ціна комплекту з 4 штук – 1065,90 гривень.

замість післямови

Ми розглянули кілька цікавих гаджетів, які пропонуються сьогодні зі знижками в інтернет-магазині Gearbest. Впевнені – на сайті магазину ви знайдете багато цікавого. Вдалих вам покупок!

Ссылка на основную публикацию