Газова духова шафа з конвекцією

Мрія будь-якої господині полягає в тому, щоб приготовані нею страви завжди були смачними. Однак іноді пироги підгорають або залишаються сирими зсередини, недостатньо прожарівается м’ясо та ін. Щоб уникнути цих неприємностей виробниками побутової техніки була розроблена функція конвекції (газові духові шафи Гефест тому приклад).

Конвекція духової шафи – це спеціальний прогрів, який забезпечувався б роботою вбудованого вентилятора. Завдяки його дії гаряче повітря, що знаходиться всередині духовий камери, безперешкодно переміщується і, таким чином, однакове температурне значення зберігається і у передній, і біля дальньої стінки духової шафи.

Щоб розібратися в тому, який же вплив ця функція надає на приготування страв, особливо кондитерських, варто згадати ті часи, коли жінки, не маючи сьогоднішньої техніки, проробляли різноманітні маніпуляції з листом. Краще вже використовувати духові шафи Зануссі!

Дочекавшись зарумянивания далеких пирогів, вони перевертали деко, і рум’яні пироги мінялися місцями з сирими. Ці нехитрі дії забезпечували пирогів рівномірну випічку. Що ще було незручно, так це те, що в духовку можна було помістити лише один лист.

Газова духова шафа з конвекцією: все, що ви хотіли про нього знати

Сьогодні маючи кухонний прилад, оснащений функцією конвекції, господині можуть творити справжні чудеса. Завдяки наявності декількох рівнів одночасно можна випікати печиво, коржі, пироги; готувати овочеве рагу і зажарювати м’ясо як у вбудованих газових духовках; випікати на всіх листах велика кількість здобних виробів.

Так за короткий час господині отримують можливість одночасного приготування різноманітних страв.

Навіщо ще потрібна конвекція?

Наприклад, ви захотіли на рожні приготувати м’ясо. Тепер здогадайтеся, чому на ньому утворюється хрустка скоринка. Правильно, завдяки рівномірної циркуляції гарячого повітря.

У поєднанні з функцією гриль газові духові шафи з конвекцією приготують таке м’ясо, яке буде дуже ніжним всередині, а хрустким – зовні. Тепер і в ресторан йти не потрібно, так як вдома можна приготувати саме вишукану страву. Так працюють духовки Електролюкс.

Про користь конвекції свідчить і той факт, що ця функція значно скорочує кількість солі і масла в приготованому блюді. І оцінюють це в першу чергу ті споживачі, яким не чужий здоровий спосіб життя.

Якісну функціональну модель газової духовки з конвекцією випустив бренд Zanussi. В елегантному приладі чорного кольору зі стандартними габаритами втілені такі функції, як:

Духовка об’ємом 55 л очищається традиційною системою очищення. Вартість моделі Zanussi ZOG 21411 BK – близько 400 у. е. Стільки ж коштують вузькі вбудовувані духові шафи.

Поради та рекомендації, відгуки

Переконавшись в корисності конвекції, розгляньте гідності та інших корисних функцій. Однак не забувайте, що чим більше їх є в наявності у тій чи іншій моделі, тим з більшою сумою вам доведеться розлучитися.

Розглядаючи в якості покупки газову духовку з конвекцією, зверніть увагу на таку модель, як Freggia OMMB66X вартістю 500 доларів. Стільки ж коштують духові шафи Горіння. Побутова техніка сріблястого кольору оснащена 6 режимами нагріву.

Безпека експлуатації забезпечують такі корисні функції, як газ-контроль, автоматичний електропідпал, термостійкий посуд, безпечні петлі. Примусова конвекція і поліпшена теплоізоляція вдосконалюють процес приготування страв.

Ссылка на основную публикацию