Газова плита Мора (Mora)

Найчастіше рішення купити газову плиту Мора або у споживача виникає в міру виходу з ладу старої плити або при необхідності переїзду в нове житло, підведене до міського газопроводу. Відмінна якість, втілене в величезному асортименті газової техніки, виробник пропонує за доступною ціною.

Кухонні плити Mora, чим вони гарні?

Перевага покупки плити Мора полягають у тому, що вона має:

Однак як головне достоїнство плити цього виробника варто відзначити втілення в прилад унікальною технологією під назвою «Російська піч». Визначність її полягає в тому, що втрати тепла в процесі експлуатації печі зводяться до мінімуму завдяки багатошаровій теплоізоляції.

Поряд з високою функціональністю плит Мора варто відзначити їх надзвичайну простоту використання.

Популярні моделі, їх вартість

Газова плита Мора представлена ​​наступними моделями:

Відрізняються вони між собою дизайном, колірним рішенням і набором функцій. Але серед усіх варіантів вигідно виділяється газова плита Мора 51123, позначена маркуванням FBR і FW.

Модель MGN 51123 FBR – це коричневий прилад з емальованому поверхнею, оснащений термостатом, підсвічуванням духовки і системою газ-контроль (тільки для духовки). Грати на печі емальовані, ящик для зберігання приладдя є. Коштує така плита 250 у. е. Стільки ж коштує комбінована газова плита Веко.

Варіант Mora MGN 51123 FW – це плита білого кольору з традиційною робочою поверхнею, виконаної з емалі. Всі захисні функції є, електрозапалювання працює від батарейки.

Духовка об’ємом 53 л оснащена рельєфними направляючими. Решітка і два дека зберігаються в зручному ящику. Ціна газової плити Мора цієї модифікації – близько 250 у. е. Стільки ж коштують портативні газові плити.

Поради щодо вибору

Вибираючи ту чи іншу модель, споживач часто орієнтується на зовнішній вигляд приладу, не бажаючи порушувати усталену атмосферу кухні. Виробник врахував цю потребу, випустивши плити в різних колірних рішеннях.

Розглядаючи покриття газових плит, можна відзначити те, що емальовані поверхні різноманітних кольорів є найдешевшими.

Покриття, виготовлені з нержавіючої сталі, вважаються найбільш практичними, так як вони відрізняються високою стійкістю до хімічних речовин, які не піддаються корозії, легко миються.

Вишуканий оригінальний варіант робочої поверхні представлений конструкцією з загартованого скла. Така модель схожа з електропіччю, робоча поверхня якої виконана зі склокераміки.

Висока міцність і стійкість до ударів цієї поверхні на сьогоднішній день високо оцінені споживачем. «Газ на склі» представлено багатим вибором колірних рішень. До слова, газовий гнучкий шланг коштує приблизно 10-12 у.о.

Газова плита Мора – відгуки

«З придбанням газової плити (модель Mora MGN 52160 FW 1) вартістю 330 доларів я отримала сучасний прилад, духова шафа якого оснащений термостатом, грилем і рожном. До слова, стільки ж коштує настільна газова плита Gefest.

Окремо стоїть плита має регульовані ніжки. Кришка варильного столу виготовлена ​​з міцного скла.

Всі захисні функції присутні. Я задоволена, так як тепер маю можливість швидкого приготування страв на якісному сучасному обладнанні без остраху за те, що в самий невідповідний момент відключать електроенергію ».

Ссылка на основную публикацию