Газова плита з електричною духовкою і без

Вбудовані газові плити і духовки: якого варіанта краще віддати перевагу

Якщо житло підведено до міського газопроводу, то користуватися маленькою електропіччю буде не раціонально. Газова плита без духовки стає оптимальним рішенням у цьому випадку і тоді, коли господиня духовкою не користується, вважаючи за краще домашньої випічки кондитерські вироби з магазину.

Компактні газові плити з духовкою стануть добрими помічниками для тих господинь, які люблять багато і різноманітно готувати. Взяти для прикладу ту ж плиту Ардо.

Плити, оснащені навіть двома конфорками, цілком справляться з усіма процесами, пов’язаними з приготуванням страв, а їх функціональні духовки випікають і зажарюють нітрохи не гірше, ніж їх великогабаритні «побратими».

Популярні моделі, їх вартість

Газова плита з електричною духовкою – це зручний комбінований варіант. Оскільки газові духовки не володіють високим функціоналом, то в них можна готувати найпростіші страви. Приклад цього плита Кайзер.

Електрична духовка, яка доповнює газову варильну поверхню, навпаки, в силу своєї високої функціональності дозволяє творити справжні чудеса кулінарного мистецтва.

До того ж, цей прилад і дуже економічний, так як потужної духовкою користуються в разі крайньої необхідності, а газової вручений поверхнею – при кожному зручному випадку, будь то приготування або розігрівання їжі, кип’ятіння води і т. П.

Купити газову плиту з електродуховкою можна, розглянувши наступні варіанти:

Середня вартість їх – близько 400 доларів.

Газова двоконфорочна плита з духовкою (газової) представлена ​​такими моделями, як:

 • Gefest 100 K 19
 • Darina 1 AS GM 521 001 W
 • King CG 3202-W
 • Flama CG 3202 B
 • Lada 12. 120 K та ін.

У багатому асортименті такі моделі плит випущені виробником Гефест. Їх середня ціна – 130 у. е. Стільки ж коштує настільна газова плита Gefest.

Вибрати й купити газову плиту без духовки можна з наступних варіантів:

Середня ціна газової плити без духовки складає всього 35 доларів.

Поради щодо вибору

При виборі газової плити споживач повинен керуватися наступними критеріями:

 • розмір приладу;
 • спосіб установки;
 • технічні характеристики і функціональність;
 • матеріал поверхні;
 • дизайн;
 • спосіб очищення.

Газова плита з самоочищається духовкою приваблива для споживачів тим, що тепер їм не потрібно витрачати час на ручну очистку. Натиснувши на кнопку, яка запускає в роботу цю корисну функцію, господиня може займатися своїми справами, а розумна техніка вичистить духову шафу до блиску, не залишивши й краплі жиру.

Відео про газовій плиті з електричною духовкою

Відгуки

«Рішення купити багатофункціональну газову плиту в нашій родині виникла у міру переїзду в газифікований будинок. Так на нашій кухні з’явилася комбінована модель Smeg CO 68 GMP 9 вартістю 1 550 доларів. Стільки ж коштує газова плита Гефест.

Газова варильна поверхня з 4 конфорками поєднана з електричною духовкою, оснащеної потужним грилем.

Всі захисні функції у приладу є. Управління плитою – механічне. Швидкість нагріву забезпечується однією потужною конфоркою «Подвійна корона». Своїм придбанням ми задоволені, оскільки тепер маємо можливість якісного приготування найвишуканіших страв ».

Ссылка на основную публикацию