Геймерам пропонують отримати відразу чотири гри абсолютно безкоштовно

Гравці з будь-якого куточка світу можуть скористатися спеціальною пропозицією і поповнити свою ігротеку новими проектами абсолютно безкоштовно. В акційний набір входять гри на будь-який смак, починаючи від симулятора і закінчуючи космічними сраженіямі.Профільний портал відзначає, що всього в пакеті безкоштовних ігор присутній чотири проекти від різних розробників.

Так, цінителі ігор в стилі екшен можуть встановити шутер Livelock і користуватися проектом в кооперативному режимі з ще двома гравцями. Ви зможете взяти під контроль один з трьох доступних інтелектів. В рамках гри геймерам потрібно буде пройти через виснажливу боротьбу, щоб впоратися з усіма напастями і нарешті відродити людство.

Для тих, хто хоче випробувати свої сили в будівництві, доступний оригінальний симулятор Prison Architect. Ви можете спробувати побудувати по-справжньому неприступну в’язницю строгого режиму, а також випробувати свої організаторські здібності і забезпечити всередині об’єкта повний порядок. По суті, центром проекту є ізольована система з ув’язненими, з характером яких зможе впоратися далеко не кожен.

Можуть скористатися пропозицією і незмінні фанати Зоряних воєн, так як творці LEGO Star Wars 3 пропонують скористатися проектом абсолютно безкоштовно і вдосталь насолодитися космічними баталіями. Крім того, в число безкоштовних ігор потрапив Monster World від знаменитої СЕГА. Геймерам потрібно буде допомогти прекрасній героїні Арше стати лицарем. Однак, для цього потрібно буде впоратися з масою напастей, які обрушаться на дівчину в одному з сіл.

Prison Architect буде доступний для консолі Xbox One з 1 по 30 вересня. Livelock також доступний для Xbox One з 16 вересня по 15 жовтня. LEGO Star Wars III: The Clone Wars пропонують встановити для приставок Xbox 360 з 1 по 15 вересня. А збірник Monster World для приставок моделі Xbox 360 можна безкоштовно встановити з 16 по 30 вересня.

Поспішайте скористатися цією унікальною пропозицією. Акція доступна для всіх абонентів ігрового сервісу Xbox Live Gold від Майкрософта. Нагадаємо, що користувачі регулярно отримують можливість встановлювати культові гри абсолютно безкоштовно, а також завжди вчасно інформуються щодо виходу нових проектів в мережі і діючих знижок на покупки.

Ссылка на основную публикацию