Гіфи в однокласниках прикольні: як завантажити?

Я думаю, ви погодитеся з тим, що соціальні мережі – популярний нині тренд. Дані ресурси дуже модні і затребувані серед комп’ютерних користувачів, що, в общем-то, легко пояснюється. Справа в тому, що крім зовнішнього оздоблення, вони відрізняються функціоналом і різноманітністю функцій, тому кожен користувач зможе знайти щось для себе.
Так, хтось буде використовувати Однокласники як онлайн-кінотеатру або музичного плеєра, інші виявлять бажання спробувати себе в ролі адміністратора цікавого паблік і т.д., не кажучи вже безпосередньо про реалізацію головного завдання кожної соціальної мережі – спілкуванні. Так уже повелося, що в процесі використання соцмережі, майже у кожного користувача виникають питання різного роду, і один з них – де взяти гіфи в Одноклассниках прикольні і як їх вставити в свій пост? Про це і поговоримо.

Гифки в Одноклассниках

Анімація – це нова течія в соціальній мережі Одноклассники. Анімовані картинки з’явилися на даному сайті відносно недавно, буквально в минулому році, однак відразу ж завоювали безліч шанувальників. Дійсно, звичайні картинки вже порядком приїлися, а ось що рухаються – можливість привнести щось новеньке, зробити свій пост більше живим. Крім того, картинки формату gif частенько використовують адміністратори різних спільнот, адже вони веселі, привертають увагу і піднімають настрій.

Знайти анімацію дуже просто. Так, для цієї мети створені цілі групи, крім того, можна використовувати не тільки соціальну мережу, але також і інші сайти, на яких інші користувачі діляться улюбленими ДІФКУ. Як ви розумієте, останні можуть мати різний зміст і характер, але частіше – це все ж смішні анімаційні зображення. Також ви можете самостійно зробити гифку в Фотошопі.

Як працювати з ДІФКУ в Одноклассниках

Перед тим, як вставити gif-анімацію в Одноклассниках, її потрібно попередньо завантажити на свій комп’ютер. Однак ситуація ускладнюється тим, що гифка скачується в форматі mp4, а це ж не зовсім те, що вам потрібно. Щоб уникнути цього, пропоную скористатися одним із способів:

  1. Клікнувши на анімацію правої мишачої кнопкою, виберіть у меню пункт «Зберегти відео як» і виберіть шлях збереження.

    На цьому етапі в рядку «Файл» напишіть будь-яку назву, поставте крапку і допишіть gif (як на скріншоті нижче).

    Відтворити на комп’ютері таку анімацію ви не зможете, проте варто її «залити» в ОК, і картинка буде анімований, як годиться.
  2. Другий спосіб полягає в тому, щоб скористатися конвертером зображень (яких багато в Мережі) і перетворити формат в gif.
Ссылка на основную публикацию