Гілка розвитку СРСР в world of tanks

Гілка розвитку СРСР в world of tanks є самою універсальною, так як в наявність радянських агрегатів існують машини, які зможуть сподобатися практично будь-кому, навіть самому досвідченому танкісту.

Тут є і Легкі танки, які дійсно швидко носяться по полю бою; і Середні – трохи повільніше, але дамажнее; і Важкі – повільні машини, здатні винести з 1 удару більш дрібні варіанти техніки, або навпаки стати стіною захисту для союзників. Також ПТ і ПТ-САУ не залишать байдужими нікого.

На сьогоднішній день гілка розвитку СРСР в world of tanks налічує 70 танків, і що входять в цей список більше десятка преміумних машин

Практично на будь-якій техніці можна адаптуватися під різко змінилися умови баталії. Другим цікавим моментом цієї гілки є сталість. Радянські танки практично не піддаються змінам і залишаються з початковими характеристиками, переносячи зовсім небагато коригувань.

Плюс до всього, граючи на цій гілці час від часу техніка міцно вріжеться в пам’ять, а так як танки в грі дуже правдоподібні в історичній плані, що непогано відіб’ється на знанні радянської історії. Нехай тільки і військової. Ну і, мабуть, найголовніша причина – патріотизм.

Через те, що під час створення гри, російська гілка розроблялася в першу чергу, то робота над нею була провернути колосальна.

Саме сюди вирушили перші і справді унікальні танки, наприклад, Т-34, крім того, що танк сам по собі засвітився в історії

У грі він має досить високі характеристики, що робить його незамінним в грі з будь-якої тактики. Ще особливо яскраво привертає увагу САУ, яке носить назву Об’єкт 261. Унікальним його робить те, що крім артилерійського вогню, який є не особливо корисним в умовах міста, об’єкт 261 здатний вельми ефективно вести вогонь по прямій наводкою.

З чого почати новому гравцеві, який зважився-таки прокачати гілку СРСР повністю? В першу чергу найкраще довести до кінця гілку середніх танків, тому що вони в деякій мірі є золотою серединою. Далі вивченню підлягають важкі, легкі і ПТ-САУ.

Артилерію або ж САУ слід вивчати в останню чергу, тому що вона є найважчою в плані гри і вивчення саме по собі займе багато часу.

Вивчивши всі радянські танки, гравець зможе зрозуміти, на яких він грає краще за все, а на яких він менш корисний для команди. Хоч гілка СРСР і є самою універсальною, в гілках інших націй теж є гідні агрегати, на яких хоча б 1 раз, але потрібно покататися.

Ссылка на основную публикацию