Глобальна чат-платформа Kik запускає цифрову валюту

Kik Interactive, яка створила чат-платформу Kik, заявила в четвер, що вона запускає криптовалюта або жетон, званий Kin, який дозволить клієнтам використовувати весь спектр цифрових послуг.

Kik – це безкоштовний додаток для чатів та обміну повідомленнями, засноване в 2009 році і призначений для підлітків, в якому зареєстровано близько 300 мільйонів користувачів.

Токен Кіна буде створений в блокової ланцюжку Ethereum, ще одному онлайн-журналі, подібному біткойнов, оригінальною цифровий валюті. Продаж жетона буде намічена деякий час в цьому році, сказав Тед Лівінгстон, засновник і головний виконавчий директор Kik, в інтерв’ю Reuters.

Він сказав, що Кік стане першим додатком для соціальних мереж, що створює свою власну валюту для майбутнього продажу.

Лівінгстон додав, що 10 відсотків токена буде продано інвесторам в ході публічного продажу, в рамках «первісних пропозицій монет» – схеми залучення капіталу, що використовується компаніями-блоками, яка передбачає створення цифрового активу і продаж його публіці.

На даний момент, ICO не регулюються.

Blockchain з’явився як програмне забезпечення, що лежить в основі біткойнов, і підтримується мережею комп’ютерів в Інтернеті. Він отримав глобальну підтримку, враховуючи здатність технології записувати і відслідковувати рух активів.

«Криптовалюта відкриває стратегію, яка може привести до майбутнього в цифрових послугах, відкритих і поліпшуються», – сказав Лівінгстон.

Він зазначив, що цифрові сервіси, такі як чат-програми та платформи для соціальних мереж, стали контролюватися кількома підприємствами, що ускладнює конкуренцію для невеликих гравців.

Токен Kin буде використовуватися для полегшення всіх видів послуг, спочатку на платформі Kik, і в кінцевому підсумку розширитися до інших цифрових послуг, сказав Лівінгстон.

Інтегруючи Kin в Kik, валюта стане найбільш використовуваною криптовалюта в світі, враховуючи мільйони активних користувачів чату в додатку, сказав Лівінгстон. «Це принесло б Кін велику цінність».

Кік також розробить функцію заохочення кинов, покликану сприяти її використанню в якості спільної валюти. В рамках програми винагороди за Кін маркер буде представлений як щоденне винагороду, яке буде розподілятися серед власників валют, що відображають внесок кожної окремої людини або групи в загальне співтовариство.

Щоденні нагороди Кіка почнуться приблизно в 100 000 доларів, які будуть розподілені між власниками цифрових послуг, додав він.

Ссылка на основную публикацию