Голосовий помічник від Microsoft – трохи чуток

До конференції Build 2014 залишилося дуже небагато часу. Скоро перед користувачами постане оновлення Windows Phone 8.1, а також подробиці майбутньої уніфікації операційних систем. Однією з особливостей Windows Phone 8.1 буде голосовий асистент – Cortana. У цій статті трохи про це.

Чому Cortana?

Microsoft прославилася на весь світ своєю фірмовою грою Halo. Фактично, Halo стала обличчям ігрової індустрії Microsoft. Ця гра ексклюзив, який доступний тільки для Xbox 360, Xbox One, Xbox Windows і Xbox Windows Phone. У цій грі присутній електронний помічник-дівчина, яку так і називають – Cortana. Ця леді замінить стандартний головою пошук Bing, який присутній в Windows Phone 8.

MSFTNerd поділився деякою інсайдерською інформацією про Cortana:

Cortana буде озвучувати Jen Taylor. Сервіс буде запущений в бета-режимі цього квітня для американських розробників. Cortana також прийде на Bing-додатки для iPhone в американському магазині цієї осені. Також Cortana прийде на Xbox One і Windows в 2015 році, разом з оновленням Threshold. Доступність сервісу на інших англійскоязичних країн буде розширено в 2015-2016

Але тим не менш, складно сказати, чи буде справжній асистент носити таке ім’я. Halo розробляла компанія 343 Industries, яку купили Microsoft. Але компанія все ще живе окремим життям в багатьох сферах. Так що впровадити ігрового персонажа в операційну систему для мільйонів смартфонів може здатися трохи складним через ліцензування та інших питань. Куди легше придумати іншу назву. Це не означає, що Microsoft не розглядає Cortana як бренд.

Якою вона буде?

Чи не занадто багато інформації є про це. Близький до Microsoft джерело, поділився наступним:

Cortana буде представлена ​​у вигляді кружечка, колір якого буде залежати від теми оформлення. Він буде змінюватися в залежності від того, що асистент робить – шукає, слухає, розпізнає музику, відкриває щось або інше. Анімація буде представлена ​​у вигляді переворотів, фліпів, поворотів і іншого.

Як на рахунок функціоналу?

У Cortana буде доступ до всієї системи. Наприклад, набираючи смс “Не хочеш пообідати завтра в Сіетлі?”, Cortana підкреслить деякі частини тексту. Натисніть на них і система запропонує Вам внести текст в розклад календаря, а “Сіетл” вибрати в якості місця зустрічі.

Все це чутки, зібрані з різних ресурсів і джерел. Не варто сприймати їх як 100% -Правда. Всі подробиці про цей сервіс ми дізнаємося на конференції Build в квітні 2014 року.

Ссылка на основную публикацию