Голова FCC в США запропонує змінити правила «чистого

Глава Федеральної комісії з комунікацій США в середу запропонував скасувати орієнтири 2015 року з нейтралітету Мережі, які забороняють широкосмуговим провайдерам надавати або продавати доступ до деяких інтернет-сервісів іншим.

Очікується, що план щодо скасування правил, схвалених FCC при президенті Демократичної партії Барака Обаму, почне боротьбу за майбутнє регулювання Інтернету.

Ajit Pai, якого в січні президент Дональд Трамп назвав головою FCC, заявив в своєму виступі у Вашингтоні, що він прагне змінити правила, які дають уряду ширші повноваження з регулювання інтернет-провайдерів, стверджуючи, що вони стоять робочих місць і депресивних інвестицій.

«Чи хочемо ми, щоб уряд контролював Інтернет? Або ми хочемо використовувати підхід з легким дотиком », – сказав він.

Правила, схвалені FCC в 2015 році, забороняють провайдерам широкосмугового доступу надавати або продавати доступ до швидкого інтернету, по суті, «швидкісного», для деяких інтернет-сервісів над іншими.

Правила FCC 2015 року рекласифікувати постачальників інтернет-послуг так само, як комунальні послуги, рішення, яке може відкрити двері для можливого регулювання тарифів. У минулому році федеральний апеляційний суд залишив в силі свої правила.

Пай сказав, що його пропозиція зіткнеться з початковим голосуванням 18 травня, але він не буде прагнути до остаточного скасування правил Обами до тих пір, поки FCC не прийме публічний коментар, який може зайняти кілька місяців.

Правила адміністрації Обами вимагають, щоб широкосмугові провайдери ставилися до всіх даних однаково, а не давали або продавали доступ до «швидкої смузі» в Інтернеті.

Республіканський комісар FCC Майк О’Ріллі заявив в середу: «Попередній FCC прибрав інтернет-політику в темну і жахливу прірву». Він сказав, що FCC «викреслить з Інтернету правила мережевого нейтралітету».

Інтернет-провайдери, такі як AT & T Inc, Verizon Communications Inc і Comcast Corp стверджують, що правила мережевого нейтралітету ускладнюють для провайдерів інтернет-послуг управління трафіком і зробили інвестиції в додаткову ємність менше ймовірно.

Голова і головний виконавчий директор Comcast Брайан Робертс сказав, що рекласифікація інтернет-послуг в якості утиліти повинна бути скасована. Він сказав, що пропозиція паю «створює середовище, в якій ми можемо почати новий конструктивний діалог».

Сенатор-демократ Едвард Марке передбачив, що Пай зіткнеться з «цунамі опору», щоб скасувати правила.

Асоціація Інтернет, група, що представляє Facebook Inc, Alphabet Inc та інші, заявила, що діючі правила нейтральності FCC працюють і не мають змінюватися. Реверсування правил «призведе до погіршення інтернету для споживачів і меншій кількості інновацій в Інтернеті», – сказали вони.

Ссылка на основную публикацию