Гру Premium Pass для Battlefield 4 можна отримати абсолютно безкоштовно

Група розробників студії під назвою Electronic Arts вирішила порадувати своїх шанувальників. Так, вони поширили в мережі інформацію про те, що комплект корисних опцій Premium Pass для Battlefield 4 кожен бажаючий зможе отримати абсолютно безкоштовно. Ця новина викликала справжній ажіотаж серед прихильників серії ігор, які не очікували такої щедрості від культових розробників.

Експерти ж відзначають, що студія вирішила скористатися перевіреним маркетинговим інструментом і нагадати геймерам про власні продукти. Справа в тому, що незабаром виходить п’ята частина гри, а значить, необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб про цей шутер говорили. І роздавати раніше випущені доповнення на безкоштовній основі – це кращий спосіб підвищити рейтинги гри і забезпечити високі продажі новинки. Відзначимо, що пакети доповнень будуть актуальні не тільки для гравців на комп’ютерах, але і для тих, хто використовує ігрові приставки моделей Xbox Store або PS Store. У сам пакет доповнень буде входити абсолютно весь контент, який коли-небудь випускався для серії шутерів.

Для того, щоб скористатися спеціальними пропозиціями, геймерам потрібно зайти на сторінку гри через власний аккаунт і натиснути на кнопку Додати в бібліотеку. При цьому, варто поспішити, оскільки акція триватиме лише до наступного вівторка включно.

До складу преміального пакету доповнень входитимуть такі опції, як Друга атака, Морський удар, Зуби Дракона, Піднесення Китаю і Останній рубіж. Перший з цих доповнень вийшов ще п’ять років тому. Після того, як геймер додасть пакет до себе в гру, він отримає доступ відразу до двох десятків нових карт, на яких будуть розміщені сорок вісім будівель. Крім того, будуть доступні нові геймерські режими, які дозволять подивитися на світ Battlefield 4 з абсолютно іншого боку. А для того, щоб урізноманітнити сутички і зробити їх ще більш видовищними розробники дають можливість гравцям скористатися дванадцятьма додатковими бойовими наборами. Таким чином, можна буде значно прокачати свого персонажа в грі і отримати нові нагороди і досягнення.

Нагадаємо, що раніше стало відомо і про безкоштовну роздачу оновлень Premium Pass для Battlefield 1.

Ссылка на основную публикацию