Гугл бар для гугл хром: що це і як він працює

Google Chrome став невід’ємним атрибутом роботи багатьох сучасних користувачів. Він надзвичайно зручний і відмінно адаптований під веб-серфінг. Простіше кажучи, це ідеальний браузер для частого або періодичного перебування в інтернеті.

Кожен користувач хоч раз, але «знайомився» з тулбара, взяти той же Яндекс.Бар, який розробник пропонує використовувати під час скачування різних програм. У Гугла теж є такий тулбар, який називається «Панель інструментів Google», і який може здорово стати в нагоді при роботі.

Що таке тулбар

Отже, давайте для початку розберемося, що ж означає це слівце, яке у сьогодні у багатьох на вустах?  Toolbar – це програма, яка є безкоштовною «приставкою» до веб-браузеру (в нашому випадку – хром). Суть цієї програми в тому, що воно значно розширює функціонал оглядача і спрощує доступ до різних можливостей для роботи в мережі.

Принцип дії

Гугл бар для гугл хром є інструментом для взаємодії браузера з різноманітними сервісами, наданими компанією Google. Крім цього, цей тулбар автоматично перевіряє тексти на орфографічні помилки, причому, зовсім необов’язково, щоб використовуваний мова була російською (багатомовна підтримка).

Серед інших функцій можна виділити додавання в веб-браузер візуальних закладок, які напевно знайомі всім, хто щільно «сидить» на даному браузері, і знайомий з його характеристиками.

Google Toolbar надає функцію перекладача: він здатний перекладати не тільки окремі слова або словосполучення, але навіть і цілі сторінки. До речі, такий же вбудований перекладач в яндекс.браузер теж є. Таким чином, якщо ви любите гуляти по закордонних сайтах, Панель інструментів від Гугл – просто знахідка для вас!
Знайти даний тулбар дуже просто: клікніть на кнопку у вигляді паралельних смужок з правого боку від адресного рядка, потім натисніть рядок «Закладки» – «Показувати панель закладок». Під адресним рядком з’явиться панелька закладок, на початку якої буде кнопка «Сервіси», натиснувши на яку Ви потрапите в світ сервісів від Google.

До речі, хочу відзначити, що всі функції Google Toolbar, разом з пошуковою системою, є автоматично вбудованими в Хром, а тому разом з браузером ви отримуєте також і Панель інструментів. Погодьтеся, що це досить зручно, адже немає необхідності шукати, завантажувати і встановлювати це додаток додатково. Крім того, періодично тулбар оновлюється, але, знову-таки, робиться це автоматично, і втручання користувача не потрібно.

Як видно, компанія Google в достатній мірі піклується про своїх користувачів. Впровадивши Гугл бар в свій фірмовий веб-браузер, вона зробила щоденну роботу за комп’ютером більш комфортною і якісною.

Ссылка на основную публикацию