Як 360 Total Security видалити з комп’ютера повністю?

360 Total Security – це антивірусна утиліта, яка захищає комп’ютер від різного виду погроз безпеки. Такий інструмент є вкрай бажаним в кожній системі, особливо під керуванням недосвідчених користувачів. Завдяки активному захисті можна уникнути зараження практично будь-якого рівня, в основному віруси проникають тільки через ігнорування попереджень.

Також утиліта володіє сканером для боротьби з ворожим кодом, який вже проник в систему, можливо до установки антивіруса. Плюс до всього інструмент повністю безкоштовний. Чому ж виникають питання, як видалити антивірус 360 Total Security, якщо він досить хороший?

Причини видалення антивіруса

Стандартним явищем при роботі з ПК є завантаження софта. Він може бути цілком якісним, який добре ладить з антивірусом, а може бути для специфічних завдань або просто некоректне. Це призведе до постійних повідомленнями про наявність трояна на комп’ютері у вигляді цієї програми.

Насправді це не причина для видалення захисника, можна просто занести додаток в білий список, так антивірус не буде реагувати на його роботу. Для цього перейдіть в налаштування, далі на відповідну вкладку і вкажіть шлях до виконуваного файлу. Якщо ж таких програм багато, то має сенс і деінсталювати програму.

360 Total Security видалити повністю необхідно в разі, якщо ви хочете перевстановити антивірус або встановити інший. Ця дія обов’язково, так як мати кілька подібних сканерів критично для роботи системи. Вони будуть один з одним боротися і при цьому споживати величезну кількість ресурсів. Навіть залишкові сліди попереднього антивіруса здатні нашкодити правильній роботі послідовника.

Звичайно ж, важливою причиною є наявність невеликих ресурсів ПК. Таким чином, антивірус стає не стільки необхідність, а розкішшю. Через нього можуть відбуватися лаги навіть в дуже невибагливих додатках.

знімаємо захист

Перш ніж відповісти на питання, 360 Total Security як видалити з комп’ютера, необхідно підготувати грунт – прибрати захисні модулі сканера. Саме через наявність таких засобів захисту і виникають подібні питання. Загалом це стандартна міра, яка дозволяє захистити сам антивірус від впливу вірусів, інакше він був би вразливий.

Для виконання процедури необхідно:

 • Натисніть на три горизонтальні смужки, які символізують меню;
 • Потім в розділі «Основні» приберіть прапорець біля «Включити активний захист …»;

 • Аналогічно зніміть виділення з «Включити самозахист 360».

Після виконання цих дій антивірус можна видалити будь-яким звичним способом.

Як видалити 360 Total Security Windows 10, 8, 7?

Існує безліч способів деінсталювати програму, але ми виділимо кілька основних варіантів: за допомогою uninstall, стандартне видалення і за допомогою додатків.

Щоб видалити першим способом досить перейти в каталог з антивірусом і запустити файл uninstall.exe. Цей спосіб розроблений безпосередньо майстрами, які створили додаток, і досить простий у використанні.

Наступний варіант – це стандартне видалення:

 • Клік по Пуск і «Панель управління»;
 • Знайдіть плитку «Програми та засоби»;
 • Виберіть антивірус і натисніть «Видалити».

Незважаючи на відмінність у процедурі видалення, результат не відрізняється. Сама Windows йде в папку з антивірусом і запускає відповідний файл, по суті способи ідентичні.

Обидва варіанти не дозволяють 360 Total Security видалити з комп’ютера повністю, тобто сліди додатки все одно залишаються в системі. Зазвичай серед них є: биті параметри реєстру, логи, дані персоналізації і інша інформація користувача. Ці дані розкидані по різних місцях системи, що робить повне видалення вручну скрутним. Для цієї процедури краще використовувати спеціальні програми, добре себе показала IObit Uninstaller.

IObit Uninstaller володіє розширеним пошуком «хвостів», тобто крім звичайного видалення запускається сканер слідів і вони зачищаються. Вам слід:

 • Завантажте програму;
 • У першій вкладці «Усі програми» виберіть 360 Total Security;
 • Потім клік по кнопці знизу «Видалити»;
 • Вам запропонують створити точку відновлення, виконуйте за бажанням, потім почнеться процедура видалення;
 • Після закінчення слід запустити «Потужне сканування» і очистити сліди.

Такий підхід більш функціональний і дозволяє підготувати грунт під подальшу установку інших антивірусів. Також, якщо ви використовували перші методи, то можете просто підчистити сліди за допомогою «CCleaner» або подібних програм.

Видалення 360 Total Security через безпечний режим

Останній спосіб, який допоможе вам позбавитися від антивіруса і при цьому не потрібно знімати з нього захист – видалення в безпечному режимі. Якщо ви просто спробуєте деінсталювати програму в Windows, то вам повідомлять, що у вас не вистачає прав або, що воно вже використовується.

Так як в безпечному режимі не завантажуються другорядні програми, а тільки ядро, то проблеми з видаленням не буде. Ви можете:

 • Перезавантажте ПК;
 • У момент запуску BIOS натисніть F8;
 • Виберіть «Безпечний режим», можна з підтримкою мережі;
 • Після запуску видаліть будь-яким способом антивірус, потім завантажитеся в звичайному режимі.

Якщо залишилися сліди, які заважають вам після виконання деінсталяції, то просто запустіть програму очищення IObit Uninstaller.

Будь-яким із способів можна без зусиль видалити антивірус 360 Total Security, але рекомендуємо після ручного способу використовувати додатково і програму, щоб захиститися від збоїв.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як видалити 360 Total Security з комп’ютера?», То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию