Як активувати права адміністратора в Windows 10

Windows 10 – вдосконалена операційна система компанії Microsoft’s Windows. Вона працює не тільки на комп’ютерах, а й на інших гаджетах (планшети, телефони). Але редакція різна для кожного типу пристроїв. Також Windows 10 має настроюється меню «Пуск», гарантує повний захист і, що немало важливо для сучасності, економить заряд. В добавок в цій ОС є додаток, зване «Кортан». Її можна активувати без використання рук, потрібно сказати «Привіт, Кортан». Вона буде надсилати вам нагадування, особисті рекомендації. Так само з неї можна шукати матеріали в інтернеті і хмарі.

Windows 10 дозволить вам займатися кількома справами відразу! ОС має віртуальні робочі столи і може запускати до 4 додатків на одному екрані. У будь-який момент ви можете переключитися з ПК на планшет, і система підлаштується під вас.

У цю ОС компанії Microsoft’s Windows входить кілька незамінних додатків: карти, фотографії, пошта та календар, музика, фільми і ТБ-передачі, магазин Windows.

Навіщо потрібні права адміністратора

Права адміністратора в Windows 10 потрібні для зміни налаштувань параметрів, управління важливими службами, видалення системних файлів і перенесення їх на інший носій. Загалом, права адміністратора прибирають обмеження.

Як стати адміністратором?

Є кілька способів входу в систему під ім’ям адміністратора, в той же час захищаючи комп’ютер від несанкціонованих дій. У даній статті ми розповімо про один з них. Нам допоможе утиліта «Локальна політика безпеки».

 1. Комбінація «Win + R»;
 2. Команда «secpol.msc»;
 3. Заходимо в «Параметри безпеки»;
 4. Тепер вибираємо стан Адміністратор.

Увійти в операційну систему з правами адміністратора – проста операція. Однак слід дотримуватися кількох порад.

 1. По-перше, користуватися обліковим записом Адміністратора постійно не варто. Вимкніть її за допомогою команди «net user адміністратор / active: no» (права кнопка миші-пуск-командний рядок).
 2. По-друге, бажано на запис Адміністратора встановити пароль. Також варто зауважити, що якщо ви увійшли з цього запису, то новими додатками Windows10 ви користуватися не зможете. Головне пам’ятати про виконання шкідливого коду в десятці, який може пошкодити системні файли операційної системи.

запуск додатків

Різні програми для їх належного функціонування або при установці в операційній системі Windows 10 часто вимагають, щоб ви використовували права адміністратора в windows 10. Більшість програм запускаються без особливих вимог. Але є винятки. На них просто потрібно натиснути правою кнопкою миші і вибрати «запуск від імені адміністратора».

шкідливі програми

Є кілька шляхів потрапляння шкідливих програм на комп’ютер:

 • Мережа;
 • Інтернет;
 • Знімні накопичувачі.

Особливості захисту windows 10:

 • безкоштовне розповсюдження;
 • швидке і гарантоване виявлення вірусів (88%);
 • невелике споживання системної пам’яті.

перевіряємо захисник

Натискаємо «Win + I». Після цього переходимо в «Оновлення, безпеку».


У підрозділі «Захисник Windows» дивимося його стан. Ваш повзунок потрібно поставити на «Вкл.».


Тепер потрібно лише натиснути «Використовувати Захисник …».

Дана стаття буде особливо корисна для тих, хто недавно почав користуватися операційною системою Windows 10. Після уважного прочитання цього тексту, ви будете почувати себе в цій ОС «як вдома». Надана інформація допоможе вам зайти в обліковий запис під ім’ям адміністратора і при цьому не нашкодити своєму комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию