Як активувати Windows 10 різними способами

Якщо від нової операційної системи приходять неприємні повідомлення про те, що її так і не вийшло активувати, то на це є ряд типових причин:

1 Піратська версія

Ви навмисно встановили піратську версію, щоб не платити грошей власникам програмного продукту. Корпорація Microsoft просто не підтверджує відповідність ключа через свої сервери. В цьому випадку вчинити досить просто. Слід відкрити командний рядок cmd в Windows 10 і там прописати наступні рядки. Природно, що проробляти це потрібно від адміністратора.

slmgr / ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

slmgr / skms kms.xspace.in

slmgr / ato

Після даних команд операційна система активується без проблем. Якщо це не допомогло, то в Інтернеті повно активаторів.

2 Безкоштовне оновлення

Ви скористалися безкоштовним оновленням і перейшли з операційних систем 7 і 8 серії. В цьому випадку потрібно відкрити вкладку Параметри в меню Пуск, там натиснути на Оновлення та безпеку, після чого вибрати пункт Активація. Буває таке, що Windows пише про неможливість підключення до Інтернету. Після підключення, то активація повинна пройти автоматично. Іноді все сервери Microsoft просто зайняті, так що слід терпляче почекати деякий час і повторити свою спробу.

3 Неоплачена ліцензія

Ви повинні перевірити по вкладці Перейти в магазин, чи існує взагалі доступна ліцензія для вашого комп’ютера. Дана вкладка з’являється разом з повідомленням Система Windows не активовано. У тому випадку, коли ліцензія недоступна, просто слід її купити. Буває так, що не була активована попередня серія операційної системи, в такому випадку треба повернутися на попередню Windows, активувати її, і вже після цього ставити Windows.

4 Чистий установка з носія

Установка Windows 10 може здійснюватися з носія. Такий типовою ситуацією буває образ ISO, закачаний на карту пам’яті USB. Тут все цікаво, так як компанія Microsoft просто не знає про факт переходу з попередніх версій операційних систем на нову десяту. Як відомо, якщо стояла Windows 7 або 8, з якої і проводився перехід, то право на ліцензійну версію серії 10 автоматично залишається за користувачем. Але при чистій установці з USB такого права немає, так як факт наявності ліцензії попередніх версій не був встановлений.

10 версія програмного забезпечення запропонує ввести ключ або просто купити свіжу ліцензію на програмний продукт. В цьому випадку краще повернутися до попередньої версії операційної системи і активувати її. Далі потрібно провести оновлення до Windows 10. При установці з USB носія не слід натискати пункт Встановити зараз, так як знову відбудеться інсталяція чистої версії.

5 Не та версія попередньої операційної системи

Якщо при активації Windows 10 з’являється помилка 0xC004F061, то можливо на комп’ютері була попередньо встановлена ​​необхідна серія Windows. Нагадуємо, що 10 версія програмного забезпечення завжди вимагає для поновлення або 7, або 8 серію операційної системи. У разі якщо відформатований жорсткий диск, то ключ оновлень також можна буде використовувати. Буде потрібно заново відкочуватися до версій 7 або 8.

6 комп’ютер здавався в ремонт і на нього була встановлена ​​інша ОС

Існують організації, які самостійно займаються установкою і складанням комплектуючих. Не виключенням в їх роботі є операційні системи. В рамках ремонтних робіт спокійно можуть поставити іншу версію Windows, яка не підійде за своїми параметрами для поновлення до 10 серії. Також можуть застосовувати під час ремонту інший ключ продукту, який блокує програмне забезпечення, якщо воно застосовується на декількох машинах.

Буває так, що операційну систему активують до збірки або ремонтних робіт. Тут слід набрати ключ програмного забезпечення, який поставлявся разом з комплектуючими. Якщо дані дії не призводять до вирішення проблеми, то можна спробувати заново встановити початкову серію Windows.

7 Операційна система на декількох комп’ютерах

У такому випадку система виводить помилку 0xC004C008. Тут процедура активації не може працювати, так як Windows 10 вже десь зареєстрована. Ліцензійна угода іноді не має на увазі можливість установки на декількох машинах одночасно. Так що доведеться купувати нові ліцензії для використання операційної системи або видалити програмне забезпечення на тих машинах, які не використовуються.

8 Використання старого комп’ютера

Не завжди ми маємо в своєму розпорядженні бажанням здобувати нові речі за завищеними цінами. Трапляється і так, що куплений старий комп’ютер з програмним забезпеченням, а ключа від нього немає. Потрібно звернутися до того, хто продав цей комп’ютер і запитати у нього ліцензійний ключ операційної системи. Часто старі комп’ютери використовують саме неліцензійну Windows, так що можливо доведеться купувати нову ліцензію.

9 Зміна заліза

Якщо поміняти в комп’ютері будь-який компонент, то активація Windows просто не буде проводиться. Вся справа в тому, що програмне забезпечення прив’язується безпосередньо до заліза. Так, на такі хитрощі доводиться йти виробникам, щоб боротися з піратством. Це правило стосується жорстких дисків і материнських плат. У цій ситуації потрібно проходить процедури, рекомендовані розробниками ПЗ.

Сподіваємося, інформація про те, як активувати Windows 10, Вам допоможе.

Ссылка на основную публикацию