Як бачать мою сторінку вконтакті всі користувачі і друзі

На перший погляд, соціальна мережа ВКонтакте справляє враження дуже простенького ресурсу. Однак, якщо копнути глибше, виявиться, що на цьому порталі є безліч нюансів, з якими, втім, багато користувачів не зіткнуться зовсім в силу відсутності необхідності. Але, як мені здається, з деякими можливостями все ж варто познайомитися ближче, адже це дозволяє розширити свій кругозір, та й цілком може стати в нагоді в майбутньому.

Наприклад, на мій погляд, дуже навіть цікавою і корисною є функції подивитися віддалену сторінку ВК і подивитися на свою сторінку з боку. За допомогою останньої кожен бажаючий може дізнатися, як же бачать його особисту сторінку інші користувачі. Особливо актуально це в тому випадку, коли ви внесли якісь зміни і бажаєте перевірити, наскільки органічно вони вписуються в загальну стилістику вашого профілю.

Як подивитися на сторінку у ВК з боку

Для того щоб поглянути на свою сторінку очима своїх друзів, необхідно виконати не так вже й багато дій, а саме:

  1. У лівій частині сторінки знайдіть рядок «Мої налаштування», після цього перейдіть у вкладку “Налаштування”. У цій вкладці ви зможете також заборонити користувачам писати повідомлення.
  2. Тепер скрольте мишкою до тих пір, поки не опинитеся в самому низу сторінки. Там є не надто помітний напис «Ви можете подивитися, як бачать Вашу сторінку інші користувачі», натискайте.
  3. Далі, власне кажучи, ви побачите, як же виглядає ваша сторінка для інших користувачів. Звертаю вашу увагу, що те, в якому вигляді ви її спостерігаєте, є лише для тих, хто не є вашим другом. Тобто, так бачать ваш аккаунт користувачі, які, скажімо, випадково забрели до вас «в гості».

Як бачать сторінку в ВК друзі

Для того щоб дізнатися яким бачать профіль ваші друзі, необхідно ввести ім’я або прізвище конкретної людини, який, відповідно, значиться в списку ваших друзів. До речі, якщо вам буде зручніше, можна замість ПІБ вводити id користувача, різниці немає.

Думаю, що дізнатися, як бачать мою сторінку ВКонтакте, буде цікаво всім. Коли закінчите оцінювати свій профіль чужими очима, просто натисніть на кнопку «Назад до налаштувань». Після цього ви знову потрапите в розділ “Налаштування”.

Ось, загалом-то, і все, складного немає абсолютно нічого. Тепер в будь-який момент ви можете перевірити, як же бачать вашу сторінки всі користувачі ВК, а також конкретні люди, які числяться у вас в друзях.

Ссылка на основную публикацию