Як блокувати рекламу в браузері Mozilla Firefox

Якщо вам вже набридла постійно з’являється реклама на різних сайтах при перегляді їх через браузер Мозилла, то рекомендуємо вам прочитати цю статтю. У ній ви дізнаєтеся про те, як заблокувати рекламу в Mozilla Firefox, щоб вона не діставала і які для цього використовувати доповнення і аддони.

Для блокування реклами в даному браузері є велика кількість спеціальних аддонів, які дозволяють приховувати, або повністю, або частково обрізати рекламу на будь-яких сайтах. Їх часто називають баннерорезку, блокувальниками і подібними словами. Але найголовніше, що вони можуть раз і на довгий час позбавити користувача від настирливої ​​і неприємної реклами.

Але про ці всі доповнення трохи пізніше, а зараз розглянемо спосіб видалення реклами з Мозилли засобами самого браузера, чи то пак використовуючи стандартні функцію блокування рекламних оголошень.

Як включити блокування реклами в Мозілли?

На це питання у нас є відповідь, і насправді він дуже простий. Чи включається дана опція досить просто, але тим не менш, багато хто може не знати про її існування. Тому розглянемо всі в подробицях і з скріншот, щоб було легше розібратися в інструкції і на настройку пішло менше часу.

Крок 1. Щоб включити / відключити блокування спливає вікон, потрібно зайти в налаштування. Для цього натисніть кнопку з трьома горизонтальними смужками і виберіть Установки.

Крок 2. Тепер, коли ви зайшли в настройки, знайдіть праворуч розділ Вміст і натисніть мишею по ньому, щоб перейти туди.

Крок 3. У розділі Вміст ви побачите Спливаючі вікна, поставте галочку (якщо вона ще не варто) біля тексту Блокувати спливаючі вікна.

Все, тепер будь-які спливаючі вікна будуть блокуватися. Але, на жаль, цей метод не підходить для блокування реклами, тому все-одно доведеться встановлювати аддони, щоб прибрати рекламу в браузері.

Блокувальники реклами відмінний спосіб прибрати всю рекламу

Даний метод є найефективнішим і надійним, щоб позбавиться від рекламних вікон і оголошень. І його величезний плюс в тому, що він дуже простий. А встановити додаток зможе навіть п’ятикласник.

ADblock і ADblock Plus для Mozilla Firefox

Це напевно найпопулярніші додаток для Файрфокс, які дозволяють з легкістю видаляти рекламу з екрану вашого монітора. Їх використовують мільйони людей і вони перевірені часом, тому є найбільш надійними і ефективними.

Давайте розберемося, як встановити адблок в Mozilla Firefox.

  1. Насамперед, потрібно знову натиснути на значок з трьома горизонтальними лініями і в меню вибрати пункт Додатки.
  2. Ви потрапили на сторінку управління доповненнями браузера. Гортаємо вниз сторінки і тиснемо кнопочку Подивитися більше доповнень.
  3. Ці дії переносять нас у магазин додатків для браузера Mozilla.
  4. Там в пошуку вбиваємо ADblock, або Adblock Plus (Більш розширена версія).
  5. Вам показуються результати, які знайшлися по заданому ключовим словом.
  6. Кількома на кнопку Додати в Firefox біля потрібного розширення.
  7. Почнеться завантаження. Чекаємо поки браузер не завершить її і по її закінченню, в цьому вікні натискаємо Додати, щоб браузер встановив додаток.
  8. Усе! Вас перекине на сторінку вітання Адблок. Тепер ви можете користуватися цим розширенням.

Налаштування Адблок в Мозілли

Після установки, програма готова до використання. Ніяких додаткових налаштувань і змін вносити не потрібно, буде блокуватися абсолютно вся реклама в інтернеті. Але якщо, вас це не влаштовує, і ви все-таки хочете заборонити блокування оголошень на певних сайтах, то можна налаштувати фільтри.

Щоб відключити Adblock на певній сторінці, потрібно перебуваючи на ній, натиснути значок доповнення і вибрати там Відключити тільки на цій сторінці. Перезавантажуємо, і вуаля, реклама буде показуватися.

Також є можливість фільтрувати оголошення, сайти і подібні характеристики. Для цього натисніть на значок Адблока правою кнопкою миші і виберіть Установки фільторов. У цьому меню ви можете вносити свої настройки.

Adguard Антибаннер

Ще одне непогане доповнення для блокування реклами. Звичайно воно не таке популярне, як Адблок, проте, цілком непогано справляється зі своїми завданнями. І якщо з якихось причин вам не сподобається, або не підійшов Adblock, сміливо можете встановлювати Adguard.

Установка за таким же принципом, як і Адблок. Переходимо в магазин додатків, шукаємо його по слову Adguard, тиснемо кнопку установки і встановлюємо. Після установки можна відразу ж починати ним користуватися.

Звичайно це далеко не повний список всіх Антібаннер. Насправді їх є величезна кількість і ви можете пошукати і підібрати саме той, який найбільше вам підійде. У магазині додатків в даний момент є дійсно великий вибір додатків для різання реклами. Так що, ви точно зможете знайти потрібну саме вам.

Ссылка на основную публикацию