Як бути невидимим вконтакте з комп’ютера за допомогою програм, плагінів

Якщо ви не перший день є користувачем соцмережі ВКонтакте, то точно знаєте, що кожному користувачеві привласнюється та режиму: online і offline. Відповідно, перший говорить про те, що користувач знаходиться в мережі і він активний, а другий – про зворотне. Проте, буває такий настрій, коли хочеться, щоб твоя поява на даному ресурсі залишилося ніким непоміченим, при цьому у вас була можливість, наприклад, слухати музику, дивитися фільми і т.д.

І така можливість є! Існує кілька варіантів щодо того, як бути невидимим вконтакте з комп’ютера. Познайомлю і вас з самими, на мій погляд, дієвими.

функція ВКонтакте

Почну я з того, що є одна хитрість в самій соцмережі, про яку знають не всі. Справа в тому, що через 15 хвилин бездіяльності для інших ви стаєте оффлайн. В такому режимі можна перебувати досить довго, головне, не переходити на сторінки інших користувачів і не відкривати свою. Таким чином, ви можете слухати музику, запускати відео, додатки, сидіти в паблік, при цьому ніхто не буде знати, що ви online!

Програми та плагіни

Кожен з існуючих нині веб-оглядачів унікальний, і у кожного є свої невеликі секрети, можливості і функції. І якщо вам потрібно перебувати в ВК в режимі невидимки, можливо, ваш улюблений браузер може в цьому допомогти.

  1. Google Chrome. Для цього оглядача доступний спеціальний плагін – Vkinviz, яке дозволяє працювати в ВК, і при цьому бути оффлайн для всіх друзів. Щоб його завантажити, в настройках браузера відкрийте пункт “Розширення” – «Ще» і введіть в поле для введення інформації назву плагіна. Після його установки необхідно натиснути на спеціальну кнопочку активації, після чого ви відразу ж станете невидимим для інших.
  2. Також ви можете скористатися програмою VkLife. Її перевага в тому, що, крім можливості стати невидимим для інших, користувач також може завантажувати файли з її допомогою, слухати музику, переглядати приховані сторінки і багато іншого.
  3. Ще одна схожа прога – VK-AVision.

Насправді, подібних додатків існує безліч. Але я все ж раджу не ризикувати і вибирати програми, які вже встигли добре себе зарекомендувати. Крім того, завантажуйте їх лише з офіційного джерела, адже подібні додатки – завжди ризик для системи вашого комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию