Як ділитися файлами з Dropbox зі своєю групою на Facebook


Як ділитися файлами з Dropbox з групою на Facebook

Всього через два тижні після оголошення про інтеграцію з Facebook, Dropbox почав в повній мірі її здійснювати по відношенню до груп в соціальній мережі. Тепер замість того, щоб вибирати файли на своєму комп’ютері і потім завантажувати їх на Facebook, ви можете використовувати свої файли з Dropbox і ділитися ними в своїй групі.

У даній статті ми розповімо вам, як поділитися файлами з Dropbox з учасниками ваших груп на Facebook.

Додаємо файли з Dropbox на Facebook

Ця функція недоступна для звичайного поштового ящика при вході на Facebook. Користуватися нею можна тільки для груп на Facebook (по крайней мере, на даний момент). Для того щоб додати файл в Facebook-групу, скористайтеся кнопкою «Додати файл». Клацніть по ній, щоб поділитися файлами.

У меню функції «З вашого облікового запису на Dropbox» клацніть по опції «Вибрати файл». Вам потрібно буде надати Dropbox доступ до деяких даних про свій рахунок на Facebook. натисніть «Дозволити», щоб продовжити.

Потім вам буде запропоновано залогінитися на Dropbox, використовуючи свій і-мейл та пароль.

 

Увійшовши в профіль на Dropbox, ви можете переглянути свої файли. Виберіть один з них, щоб поділитися в групі на Facebook.

 

Після натискання кнопки «Вибрати» ви зможете прикріпити до файлу повідомлення, як і в стандартному пості на Facebook.

 Тепер ваш файл з’явиться на стіні обраної вами групи. У всіх учасників буде можливість завантажити його на свій комп’ютер.

 Якщо учасники групи натиснуть на «Поділитися», вони потраплять на сторінку Dropbox, звідки зможуть завантажити файл. Перед скачуванням у них є можливість переглядати певні файли, які підтримує веб-сайт Dropbox (картинки, відео-ролики і основні текстові файли).

 

Учасники групи, як і в разі будь-якого посту, будуть отримувати про нього повідомлення. Щоб завантажити файл, їм не потрібно мати акаунт на Dropbox.

Зверніть увагу, що ті, хто в групі не перебуває, також можуть отримати файл, але тільки за умови, що у них є посилання на сторінку групи.

Безпека користувачів Dropbox і Facebook

Коли ви ділитеся своїми Dropbox файлами на Facebook, у останнього немає доступу до інформації про профіль або файлі Dropbox. У разі додавання файлу в групу на Facebook, сайт отримує дані тільки про його імені, розмір та посилання для скачування.

З іншого боку, Dropbox надається лише базова інформація про вашому профілі на Facebook. Це потрібно для того, щоб ідентифікувати вашу особу, а адреса електронної пошти використовується для визначення приналежності Dropbox-аккаунта.

Учасники вашої групи на Facebook не можуть додавати щось на ваш аккаунт в Dropbox або редагувати його. Єдине, що їм дозволяється, це завантажити файл, яким ви поділилися. Коли ви уявляєте файл на огляд групи, посилання на нього прихована за знаком Dropbox. Таким чином, навіть якщо користувач без доступу до заслання здогадається про значення значка, йому доведеться відшукати файл і папку, в якій він розташований, щоб мати можливість скачати його. Якщо ж документ перейменувати, то посилання стане непридатною для використання.

Ці заходи безпеки в межах двох сервісів не змусять вас переживати про збереження інформації на своїх профілях.

Рекомендуємо також прочитати ці раніше опубліковані статті про DropBox:

Докладний огляд сервісу Dropbox2. Отримайте безкоштовно ще 768 Mb для Вашого Dropbox3. Застосування сервісу DropBox4. Selective Sync і багато іншого в новому Dropbox5. Dropbox – низького споживання каналу і нестандартні способи використання6. Dropbox – як безкоштовний хостинг за допомогою DropPages7. Підбірка хороший доповнень для роботи з Dropbox8. Як зберегти відео з YouTube прямо в свій Dropbox9. Чому Dropbox найбільш популярний сервіс синхронізації і зберігання файлів10. Як автоматизувати дії з файлами в Dropbox

висновок

В цілому, інтеграція між Dropbox і групами на Facebook, завдяки якій користувачі можуть ділитися своїми файлами, виявилася дуже доречною і затребуваною. Замість того щоб вибирати безліч електронних адрес зі свого списку контактів і відправляти їм важливі файли, ви можете просто опублікувати посилання на файл, яким хочете поділитися з певною групою, і тим самим дозволивши її учасникам завантажити його. Якщо ви хочете поділитися кількома файлами, просто попередньо стисніть їх. 

Ссылка на основную публикацию