Як дізнатися ФПС в грі ЕРА ТЕХНОЛОГІЙ

FPS це абревіатура від Frame Per Seconds дослівний переклад Кадри в секунду. Дане визначення демонструє нам, яке число кадрів відбивається на екрані персонального комп’ютера або ноутбука протягом однієї секунди під час гри. І чим більше представлена ​​цифра, тим стрімкіше, пластичнее і якісніше буде протікати ігровий процес. ФПС впливає на загальмування або нормальну працездатність графіки в грі, значить якщо у вас на комп’ютері відеокарта стара, то значна кількість з найостанніших просунутих ігор, будуть гальмувати або буде значна затримка в кадрировании малюнка на екрані. Подібне дуже важливо для всіх динамічних ігор подібних CS або Dota2. Сьогодні ми розповімо, скільки повинно бути кадрів в секунду для комфортної гри, а також, як дізнатися ФПС в грі.

Вам буде цікаво:

 • Як підвищити ФПС в грі
 • розгін відеокарти
 • розгін процесора
 • Розгін оперативної пам’яті
 • Чим NVIDIA відеокарти RTX краще відеокарт GTX

Який же повинен бути FPS, щоб комфортно грати (без лагів і гальмування)

В даному питанні, скільки людей, стільки й думок. Давайте спробуємо розібратися, скільки ФПС вважається нормальним для комфортної гри.

За великим рахунком, чим більше число FPS тим краще. Але в разі, якщо відмінність 10 і 60 FPS відзначить навіть віддалена від комп’ютерних ігор персона, то різниця між 60 і 120 FPS аж ніяк не всякий досвідчений геймер зможе розібрати! На цей фактор в силах впливати безліч причин:

Тип гри

Величезне відміну в запитуваній розмірі FPS вносить конкретно гра. Припустимо, що це якась стратегія, в якій немає швидких і різких змін рельєфу в такому випадку з усіма зручностями зможете вести гру і на 30 FPS (і того менше). Зовсім інша справа, якщо це якась миттєва стрілялка, в якій від вашої власної реакції навпростець залежать кінцеві результати. У подібній грі число кадрів менше 60 буде для вас фатальним (просто не зможете встигнути відреагувати на переміщення інших гравців).

Настільки ж вносить зміни характер гри: коли граєте по мережі то цифра FPS (найчастіше) повинна знаходитися вище, ніж, наприклад, при одиночній грі. У мережі ваш ФПС ваша перевага.

монітор

За умови, що у вас звичайний LCD дисплей то різниця серед 60 і 100 Гц ви не побачите. Зовсім по-іншому виглядає ситуація, якщо ви берете участь в будь-яких іграх по сітці і у вас екран з частотою на 120 Гц в цьому випадку присутній резон наростити FPS, як мінімум до 120 Гц. Дійсно, професійні геймери і без мене краще знають, яка частота монітора їм потрібна.

Загалом, для основної маси цінителів ігор, зручним буде і наявність 60 FPS і якщо ваш особистий комп’ютер долає таку кількість, тоді немає толку видавлювати з «бідолахи» більшого

Показник чисельності кадрів в секунду вважається основним для сьогоднішніх геймерів. Багато обходяться значенням в 30 FPS, інші беззастережно зобов’язані грати тільки при 60. Але як дізнатися FPS в грі при призначених опціях? З огляду на це були розроблені і зараз експлуатуються спеціальні програми відображення ФПС в іграх.

Програми, який допоможуть дізнатися ФПС в іграх

Fraps найпопулярніша програма для вимірювання ФПС

У разі якщо ви бажаєте дізнатися FPS в грі або зняти особистий ігровий процес, для вас стане корисним програма для захоплення зображення монітора Fraps. Установка файлу програми Fraps займає по часу пару секунд обсяг файлу дорівнює всього 2,2 МБ. Черговим ходом в установці і запуску Fraps вважається запуск даної програми і виконання всіх дій зазначених в підказках шаблонних опцій.

Інтерфейс програми дуже примітивний і ясний навіть для початківців геймерів.

інтерфейс FRAPS

Fraps містить такі вкладки:

-General підключення або виключення колективних функцій, наприклад таких як підключення до системи Fraps при запуску, збереження вікна Fraps над іншими додатками,

-99 FPS виберіть, де ви хочете зберігати тести, гарячу клавішу контрольного збереження та суміщення і так далі,

-Movies встановіть гарячу клавішу і експлуатаційну якість відеозахвату і аналогічно простір для зберігання відеороликів,

-Screenshots виберіть гарячу клавішу захоплення дисплея і місце зберігання скріншотів.

Вимірювання FPS буде відбуватися раз в секунду і відображатися в обраному місці екрану протягом всієї гри.

Зверніть увагу на число в верхньому лівому кутку. Це і є шуканий FPS

Для того щоб мати право мати всю багатофункціональністю програми, потрібно купити ліцензію.

переваги:

 • Для закачування і установки Fraps необхідно дуже мало часу.
 • Зручний інтерфейс, простота і зрозумілість в експлуатації.
 • Для допуску до всіх функцій, які представляє Fraps, застосовуються гарячі клавіші їх дозволено призначити.
 • Відображення значення FPS в грі, скріншоти, відеозйомка в процесі гри.
 • Значок Fraps автоматично розміщується на панелі завдань.

Недоліки демоверсії:

 • Періодична відеозапис недоступна.
 • На відеоматеріали встановлюється водяний знак.
 • Відеоролик не може тривати довше, ніж 30 секунд.
 • Для скріншотів тільки формат BMP.

FPS Monitor ще більше можливостей

FPS Monitor комфортний інструмент, спроектований для геймерів, створений для відображення FPS в іграх в куточку монітора. Однак програми не оновлювали з 2013 року. FPS Monitor відтворює і іншу корисну інформацію про стан вашого комп’ютера в форматі накладення на гру температуру і завантаження графічного процесора, що виділяється оперативну пам’ять і іншу технічну інформацію.

Інтерфейс FPS Monitor

За замовчуванням FPS Monitor являє собою накладення в верхньому лівому кутку, на якому можна спостерігати вищевказані відомості.

FPS Monitor не безплатна програма демоверсія містить багато заборон. Для того щоб звільнитися від таких заборон, потрібно купити ліцензію. До речі, ліцензія коштує всього 350 гривень. Код активації необмежений у часі в кількостях використання.

переваги:

 • Софт закачується і встановлюється дуже швидко і без ускладнень,
 • Має три види відображення,
 • Відображення інформації можна підлаштувати під себе,
 • FPS Monitor має можливість використовувати тести,
 • Доступні оповіщення.

Недоліки безкоштовної версії:

 • Регулювання моніторингу вимкнено,
 • Налаштування відображення і розширень не зберігаються,
 • На дисплеї відображається символ Demo.

NVIDIA GeForce Experience: дізнатися ФПС це самий мінімум можливостей цієї програми

Nvidia GeForce Experience це інноваційний софт від NVIDIA, застосовуваний для підвищення ефективності відеокарти Nvidia GeForce і, в загальному, всієї роботи комп’ютера. Також ця програма допоможе дізнатися ФПС в іграх. При використанні софт сканує і знаходить останні версії NVIDIA, а далі встановлює їх на жорсткий диск.

Інтерфейс NVIDIA GeForce Experience

Програма GeForce Experience автоматично покращує графічні опції у всіх встановлених іграх. Для різних графічних процесорів виконуються детальні ігрові тести. GeForce Experience комбінує в собі методику обчислень з фокусом оброблення відомостей NVIDIA, і приймає оптимізовані налаштування роботи гри, пристосовані до комп’ютера геймера.

Програму можна використовувати не тільки для того, щоб дізнатися ФПС в грі, але для створення офігенний 3D фото з автоматичним вивантаженням в соціальні мережі. Ця опція, до речі, можна не у всіх іграх. 

MSI Afterburner програма для профі

Додаток дає можливість без проблем і зручно контролювати характеристики і роботу відеокарти. Часто MSI Afterburner використовують при розгоні відеокарт. Крім своїх основних можливостей MSI Afterburner дозволяє дізнатися ФПС в іграх. Програма створена за аналогією RivaTuner, але не надає всіх спеціальних можливостей. Асортимент пристосувань збалансований ідеально, а призначений для користувача інтерфейс настільки продуманий, що дає можливість управляти роботою графічної карти навіть не розбирається в цій області людині.

Інтерфейс MSI Afterburner

Опції:

 • Налаштування напруги GPU / пам’яті / PLL,
 • Benchmark,
 • Розгін ядра / пам’яті для підвищення продуктивності,
 • Розширений графічний монітор в режимі реального часу,
 • 5 віконних профілів, які можна вільно коригувати.

 Особливі функції:

 • Можливість регулювання вентилятора виходячи з від температури процесора,
 • Самостійне управління характеристиками Multi-GPU,
 • Скріншоти ігор,
 • Дані про версію драйвера, BIOS, модифікації відеокарти,
 • Можливість застосування налаштованих характеристик при включенні системи,
 • Налаштування зовнішнього вигляду програми із застосуванням скінів.

висновок

В інтернеті можна знайти безліч програм дозволяють дізнатися FPS в іграх. Вам же потрібно тільки визначитися зі своїми потребами і зіставити їх з можливостями цих програм. Якщо вам нічого не потрібно, крім того, щоб дізнатися ФПС в грі, то вам з головою вистачить легендарного FRAPS. Він дуже простий і легкий. Зі своїми завданнями справляється на всі 5 балів.

Якщо ж вам потрібно більше можливостей, наприклад, поділитися геймплеєм або вдалим ігровим моментом, то розгляньте більш функціональні програми.

Загалом, сподіваюся у нас вийшло відповісти на ваше запитання Як дізнатися ФПС в грі? досить широко.

Ссылка на основную публикацию