Як дізнатися ip поштової скриньки – Техніка та інтернет

Іноді нам потрібно дізнатися IP-адресу відправника листа по електронній пошті. І, як би це не було дивно, виконати дане буде не так складно, як здається на перший погляд.

Інструкція: як дізнатися ip поштової скриньки

 1. Перейдіть на сайт https://e.mail.ru/ або https://mail.yandex.ru, або https://mail.google.com, увійдіть до свого облікового запису (ВСЕ ЦЕ ПОТРІБНО ВИКОНУВАТИ ЧЕРЕЗ браузер, МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК НЕ ПІДІЙДЕ). Відкрийте вхідне повідомлення, чий ip ви хочете дізнатися,
 2. Якщо процес відбувається в акаунті Yandex, тоді пройдіть по шляху: «Додатково» «Властивості листа». На поштовому сервісі Mail.Ru натисніть на кнопку «Ще», після чого виберіть «Службові заголовки». На Gmail натисніть кнопку Ще у вигляді трьох точок (праворуч) і виберіть «Показати оригінал». В цілому, все скрізь схоже.

  Властивості листа на поштовому сервісі Яндекс

  Показати оригінал. Пошта Gmail

  Службові заголовки. Пошта Mail.Ru

 3. У новій вкладці з’явиться довгий незрозумілий код. Із загальної маси знайдіть наступний рядок (розташована в самому початку): Received: from domainn.ame (domainn.ame [nnn.nnn.nnn.nnn]). Букви n, якраз і є IP-адреса відправника повідомлення. На Гугл поштою там відразу виділяється спеціальний розділ, де все детально видно.

  IP адреса в поштовій скриньці Гугла

 4. При наявність декількох рядків Received, IP-адреса фіксуйте в першому рядку. Бувають різні випадки, тому слід враховувати і такий момент, що в першому рядку може бути вказаний локальний адресу.

Якщо з цього ай пі до вас надходили погрози, тоді звертайтеся в поліцію з наданням цієї інформації. Не варто лякати відправника тим, що ви знаєте, хто він і так далі. Адже ip-адреса, з якого відправлено лист може бути не належати відправнику. Цілком можливо, що зловмисник скористався чужим комп’ютером, зламавши його за допомогою вірусу.

Ні в якому разі, не можна виставляти на показ цю адресу, начебто нічого, однак це незаконно, також, як і поширювати чужу адресу поштової скриньки.

Як дізнатися поштою людини

Маючи електронну поштову адресу, ви повинні розуміти, що відправити вам повідомлення може абсолютно будь-хто. Часом лист приходить від невідомого користувача. У таких випадках виникає бажання дізнатися, хто ця людина. Вище ми дізналися ip відправника, але так чи легко можна дізнатися, що за людина відправив вам лист виключно по ip-адресою? Думаю, не просто! Тому, поки що обійдемося загальними рекомендаціями. Але, все-таки перейдіть на сайт https://2ip.ru/whois/ і введіть, отриманий раніше ip-адреса. Що з цього вийде відпишіться в коментарях .Далеко не факт, що там показують адреса відправника.

Дані відправника, певні по ip

 Як знайти людину по електронній пошті

 1. Часто електронну поштову адресу створюється на основі ініціалів. Придивіться, чи схожий адресу на прізвище або ім’я,
 2. Якщо відправник використовував прізвище ім’я, тоді варто перевірити в пошуковику його дані. Зрозуміло, подібне працює, якщо людина на тій стороні не ховається від виходить або просто не хоче, щоб його впізнавали,
 3. Прочитайте статтю Як знайти людину в ВК, але не варто покладатися тільки на одну соціальну мережу. Використовуйте кілька сайтів для пошуку facebook.com, instagram.com і інші,
 4. Перевірте через пошуковики не тільки ім’я і прізвище, а й поштову скриньку в цілому, можливо він вже засвітився в мережі,
 5. Подивіться на частину адреси після значка @, якщо це не mail.ru gmail.com yandex.ru inbox.ru list.ru, а унікальний, тоді перевірте але назвою.

Ссылка на основную публикацию