Як дізнатися хто тебе зламав в ВК – Техніка та інтернет

Якщо хто не стикався ще зі зломом сторінки вконтакте, то дуже здорово, але зараз це вкрай популярно. Безліч користувачів популярної соціальної мережі в РФ і країнах СНД піддаються захопленню особистої сторінки. У сьогоднішньому випуску я розповім вам, як дізнатися, хто тебе зламав в вк. Але перш за все, давайте навчимося розуміти, що ваша сторінка вже не під контролем.

Як зрозуміти аккаунт Вконтакте зламаний

Розуміння повинно прийти за ознаками злому і зволікати в подібних ситуаціях не можна.

Ознаки злому:

  1. На сторінці автоматично відбуваються різного роду дії. Найбільш очевидні це написання повідомлень вашим друзям. І якщо ви все це пропускаєте повз вуха, то цілком можливо, що ваші добрі друзі-приятелі втратять грошей, а мінімум отримають спам-розсилку,
  2. Ви не заходили в свій аккаунт, а статус онлайн все одно варто. Мережеві друзі допоможуть в цьому розібратися,
  3. Непрочитані смс самі по собі читаються, додаються нові друзі
  4. Іноді ви елементарно не маєте можливості увійти на свою сторінку по пароль логіну.

Що робити при зломі аккаунта вк

Якщо номер прив’язаний, то відразу ж відновлюйте доступ, придумайте складний новий пароль. Про те, як захистити свою сторінку в вк від злому я вже писав, посилання на початку статті.

Кілька способів дізнатися, хто зламав сторінку в вк

Для того щоб обчислити нік зломщика або його місцезнаходження слід опрацювати всі версії.

Дізнатися IP-адреса хакера

Попередні випуски було присвячено пошукові людей по ip адресами. Прочитавши ті пости, ви зможете визначити провайдера, послугами якого користується хакер або його місце розташування.

Отже, щоб визначити ай пі адресу порушника, перейдіть на в Налаштування gt, Безпека gt, Показати історію активності.

Історія активності Вконтакте

У вікні відобразяться пристрої, з яких здійснювався вхід. А також при наведенні ви зможете побачити ip-адреса, на основі якого і слід здійснювати пошук злочинця. Як можете помітити на скріншоті вище доступ до сторінки був здійснений з трьох пристроїв. По суті інформація вірна, але не точна, так як пристроїв було всього два, проте, користуючись смартфоном, я був підключений до мережі через wi fi і використовував мобільні дані, тому ip відрізняються. З містом також можуть бути проблеми, оскільки не завжди місце розташування від vk визначається правильно.

Якщо підключити до пошуку поліцію, яка, в свою чергу потребують провайдера надати дані користувача даного ай пі адреси, тоді можна очікувати успіху.

  • Як дізнатися провайдера по ip

На основі інформації, наданої в історії відвідувань, ви спокійно зможете зрозуміти, хто, коли до вас заходив, з якого пристрою і його ip. Це дозволить зрозуміти, чи стежить хто за вами тихо і непомітно.

поганий знайомий

Згадайте, можливо, ви заходили в вк з чужого комп’ютера? Забули натиснути на кнопку виходу або навіть якщо натиснули, може у вашого друга в браузері є така настройка, яка запам’ятовує все що вводяться дані в рядок логін / пароль. У таких випадках не обов’язково йти в те саме місце і назавжди видаляти дані свого облікового запису з того самого комп’ютера. Досить просто змінити пароль від сторінки Вконтакте.

висновок

Можу сказати лише те, що ніхто відкрито хакингу які не піддаються навчанню, тому задовольняйтеся інформацією, читайте різні джерела і розвивайтеся. Якщо задати в Яндексі питання: Як дізнатися хто зламав сторінку в вк, то на першому місці сайт яндекс-відповідей.

Ссылка на основную публикацию