Як дізнатися кому ставить лайки людина вконтакте: докладна інструкція

Поява соціальних мереж привнесло в життя комп’ютерних користувачів багато цікавих знань, з якими, хочеш не хочеш, доводиться стикатися і уживатися. Наприклад, використовуючи соцмережа ВКонтакте, користувачі дізналися, як додати або видалити друзів, як подивитися статистику своєї сторінки, як створити групу і просунути її в ТОП максимально доступними способами.
Крім того, кожному користувачеві, так чи інакше, щодня доводиться стикатися з лайками і репоста. Перевірений користувач вже напевно розібрався, що це взагалі таке, а от у недосвідченого можуть виникнути труднощі, по крайней мере, в перший час. Що ж, давайте розбиратися разом, що собою представляють лайки, як їх поставити або прибрати, а також як дізнатися, кому ставить лайки людина ВКонтакте.

Що такий лайки і як їх ставити

Дане поняття прийшло до нас із заокеанських соціальних мереж, адже з англійської «Like» означає «Подобається». Тобто, лайки – це своєрідний спосіб висловити свою симпатію, показати, що вам цікаво. У ВКонтакте можна поставити лайк будь-якій публікації, коментарю іншого учасника, фотографії, аудіо чи відеоролику. Для того щоб поставити лайк, необхідно зробити всього один клік! Просто відшукайте, наприклад, під публікацією, в правому нижньому кутку сердечко і натисніть на нього. Це означає, що вам сподобалася ця запис. До речі, якщо ви зробите те ж саме діяння з тієї ж самої публікацією, ви приберете свій лайк. Це стане зрозумілим відразу, адже сердечко, яке тільки що було яскраво-синім, сполотніє.

Після того, як ви показали автору, що вам сподобався матеріал, над сердечком спливає невелике віконце, з пропозицією розповісти про нього своїм друзям. В цьому місці я також зроблю застереження і зауважу, що поділитися записом можна трьома способами:

  • опублікувати на стіні своєї сторінки
  • опублікувати в співтоваристві
  • відправити особистим повідомленням.

Як дізнатися, кому ставлять лайки

Якщо ви просто наведете курсор на якийсь запис, то зможете подивитися, хто також поставив Like даної публікації. Таким способом ви можете визначити, чи зробив це хтось із ваших знайомих. Просто натисніть на віконці «Сподобалося – людям» і побачите всіх лайкнувшіх користувачів.

Також сьогодні існує безліч додатків, спрямованих на те, щоб відстежити, хто і кому в ВК ставить лайки. Серед таких програмок можна виділити «VK Шпигун», «Revnost», «Я спалився» і тому подібні. Всі вони працюють за однаковим принципом, єдине, можливо, трохи різняться інтерфейсом і доповнені тими чи іншими можливостями.

Ссылка на основную публикацию