Як дізнатися на кого я підписаний в вк – Техніка та інтернет

Всі ми проводимо час в соціальних мережах і багато хто з нас віддають перевагу інтернет-майданчику Вконтакте. У сьогоднішньому випуску я розповім вам, як дізнатися на кого я підписаний в вк. Я періодично додаю нових друзів, хтось це робить рідше, але так чи інакше, маючи рахунок у вк, ми цим займаємося. Бувають випадки, коли користувач не схвалив вашу заявку або просто напросто видалив вас зі списку друзів після того, як ви вже стали його іншому у вконтакте.

 • Як дізнатися хто пішов з друзів в вк

Подібне подобається не кожному! Про те, хто пішов і коли пішов з друзів ви можете прочитати в статті за посиланням вище. Ну, що ж, а зараз я розповім, як знайти тих на кого ви підписані і як відписатися від них. А також я розповім вам, де можна подивитися на передплати інших користувачів.

Як дізнатися на кого я підписаний Вконтакте

Як і попередньому випуску пошук своїх підписок ми будемо здійснювати через комп’ютер і смартфон, а точніше через сайт vk.com і додаток.

Мої підписки через комп’ютер

Щоб дізнатися на кого я підписаний в контакті, здійснюючи авторизацію на офіційному сайті в браузері, необхідно слідувати інструкції:

 1. Прихильника чи критика наразі і перейдіть в розділ Друзі в лівій панелі навігації,
 2. Перейдіть у вкладку Заявки в друзі в правому меню,
 3. Натисніть на Вихідні. Саме там будуть весь список користувачів, на кого ви підписані в соціальній мережі Вконтакте.

Кожен з вище представлених, раніше видалив вас із друзів або не схвалив заявку на додавання в друзі.

Як відписатися від людини в вк

Для того щоб відписатися від користувача вконтакте ви повинні натиснути на відповідну кнопку Відмовитися, як показано на малюнку нижче.

Якщо немає бажання бути в передплатників, то намагайтеся періодично перевіряти список вихідних заявок. Чому багато хто спочатку додають, а потім видаляють? Подібна поведінка може бути викликано бажанням накрутити передплатників. Як багато хто з нас знають, чим більше передплатників, тим вище в пошуку Вк розташовується користувач, то є аккаунт стає популярнішим.

 • Як розкрутити групу в ВК
 • Як накрутити лайки в ВК безкоштовно
 • Як стати популярним в інстаграме

Як дізнатися на кого я підписаний в вк через мобільний додаток

Якщо ви користуєтеся мобільним додатком VK і хочете відписатися від тих, хто викинув вас зі списку друзів або не схвалив заявку, тоді дотримуйтесь інструкції нижче:

 1. Відкрийте додаток Вконтакте на смартфоні. Буду показувати, як працювати з платформи Андроїд. Але думаю, що на iOS і Windows Phone мобільний додаток vk таке ж або відрізняється незначно,
 2. Спершу ви потрапите в розділ новин, якщо користуєтеся новою версією програми, Натисніть на значок меню в правому нижньому кутку,
 3. Потім перейдіть в розділ Друзі та натисніть на меню, що випадає Друзі,
 4. У списку виберіть Заявки, після чого перейдіть в Вихідні

Готово! Щоб відписатися просто натисніть на відповідаю кнопку.

Також підписки можна знайти в такий спосіб:

 1. Натисніть на основне меню і перейдіть в особистий профіль в самому верху. Далі знайдіть блок підписок і натисніть на це вікно,
 2. Перейдіть в самий низ і після всіх спільнот, на які ви підписані, будуть видні користувачі, на яких ви також підписані. 

Як дізнатися на кого підписаний людина В Контакте

Думаю, багатьом було б цікаво дізнатися, на кого підписаний людина в ВК. Зрозуміло, якщо на сторінці все закрито, то шансів дізнатися що-небудь просто немає. Але, якщо у користувача відображається розділ Цікаві сторінки, то нам пощастило.

Натисніть на цей блок і відкриється список всіх спільнот, на які ви підписані. Надходитимуть лише паблік, але не групи. А нижче всіх цих паблік, як і писав вже вище в статті будуть видні всі користувачі. на яких ви підписані.

Ссылка на основную публикацию