Як дізнатися скільки біт windows 10

Привіт шановний відвідувач! У цьому уроці я розповім, як дізнатися скільки бітна версія встановлена ​​на нашому комп’ютері, також ви дізнаєтеся скільки разів архітектури краще використовувати на своєму комп’ютері або ноутбуці.

На що ж впливаєте розрядність системи в виндовс 10 між х32 і х64.
Дуже давно 64х бітна операційна система не використовувалося і дуже рідко встановлювалися на комп’ютери, так як багато програм і драйвера були не сумісні з цією версією.
Абсолютно все встановлювали 32х бітну систему.
На сьогоднішній день 64x бітна версія стала дуже популярною, всі ігри і програми, драйвера добре сумісні з даною архітектурою.
Коли варто встановити 64x бітна версія windows 10 – якщо на вашому комп’ютері або ноутбуці встановлено 4 гігабайти оперативної пам’яті, то тут необхідно встановити 64х розрядну версію, так як windows 10 32x бітна версія не побачить всю встановлену пам’ять скільки б ви не поставили оперативної пам’яті 4гб або 8 гігабайт або 16 гігабайт, ваша операційна система windows 10 32-x бітна версія побачить тільки 2гб-3 Гб але не більше.
Якщо ж на вашому комп’ютері буде встановлено 2 гігабайти оперативної пам’яті, то вам необхідно встановити 32-x бітну версію windows, якщо ви встановите 64 бітну версію на комп’ютер з двома гігабайтами оперативної пам’яті, то вашому комп’ютеру просто на просто не вистачить оперативної пам’яті і він почне подвисать і довго відкривати додатки, буде довго відповідати на поставлені завдання.
Тому якщо у вас 2 гігабайти оперативної пам’яті то користуємося тільки 32 бітної версією windows.
Якщо ж у вас встановлено більше 2 гігабайт оперативної пам’яті, то необхідно встановити 64 бітну операційну систему.
Тепер давайте подивимося як дізнатися скільки біт windows 10.
Подивитися скільки біт використовує ваш виндовс 10 можна дуже різними способами їх дуже багато.
Давайте розглянемо декілька способів.
Перший спосіб найшвидший доступний і легкий.
Наводимо курсор миші на кнопку пуск і один раз натискаємо праву кнопку миші, в меню, що розкрилося, вибираємо пункт «Система».

Після чого у вас відкриється вікно «Система», в цьому віконці і буде вказана архітектура windows 10, навпроти рядка «Тип системи:” ви побачите яка у вас встановлена ​​операційна система 64-розрядна або 32-розрядна.
У моєму випадку у мене встановлена ​​64-розрядна операційна система.

Другий спосіб – будемо використовувати командний рядок.
Наводимо курсор миші на кнопку «Пуск» і один раз натискаємо праву кнопку миші, в контекстному меню переходимо по посиланню «Командний рядок (адміністратор)».

У відкрилася командного рядку пишемо systeminfo і натискаємо кнопку «Enter», Після чого на вашому комп’ютері почнеться читання інформації про вашу систему.

Після завершення ви побачите всю інформацію про вашу систему, а навпроти рядка «Тип системи», ви побачите скільки бітна система використовується на вашому ноутбуці або комп’ютері.

І останній спосіб – дізнатися можна скільки біт можна за допомогою «Цей комп’ютер», якщо на вашому робочому столі немає значка цей комп’ютер то читаєте інструкцію як винести на робочий стіл виндовс 10 значок цей комп’ютер.
І так наводимо курсор миші на «Цей комп’ютер» і один раз натискаємо праву кнопку миші, в контекстному меню вибираємо пункт «Властивості», після чого у вас відкриється вікно «Системи», в якому ви і побачите скільки бітна версія встановлена ​​на вашій системі .

На цьому я закінчую, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию