Як дізнатися статистику в World of Tanks

Статистика в грі World of Tanks це один з найважливіших елементів ККД в грі. За допомогою неї ви можете дізнатися точний відсоток свого виграшу, скільки цілей було підбито, скільки було нанесено одиниць утрати і так далі.

Вона з’явилася завдяки створенню модифікації XVM і всіляких онлайн-калькуляторів, які вираховують рейтинг за різними формулами

Зараз ми розглянемо просту інструкцію як дізнатися статистику в World of Tanks, для цього необхідно зайти на MODXVM, вказати сервер на якому граєте, ввести свій нік, який вказаний в грі з електронною адресою. Після цього вам буде показана таблиця з вашими результатами. На даний момент увагу варто звертати на рейтинг EFF (він же рейтинг ефективності) і WN8 один з основних лічильників, де показані рівень дамага, убиті фраги і засвітки, потім це все розраховується за новою формулою і підсумовується в загальний бал.

Який як правило вище всіх показників. Так само є допоміжні сайти статистики, такі, наприклад, як Wot-News.com, де показуються ще ваші зароблені нагороди у вигляді медалей і орденів. Ви можете переглянути загальну статистику боїв як за окрему націю, так і всі разом. Статистику за випадкові бої, а також результати всього клану.

З виходом нової системи розрахунку ВН8 подивитися і порівняти характеристику іншого гравця з вашої стало трохи складніше, тому що кількість боїв у кожного гравця різний, та й кількість шкоди \ Фрагів теж. Тому підібратися до підходящої статистикою дуже складно, потрібно розраховувати тільки свої параметри.

Для того щоб статистика відображала всі параметри, на сайті XVM потрібно поставити галочку на всі пункти зі словом Статистика, також можна включити Коментарі та групи контактів

Є ще один спосіб як дізнатися статистику в World of Tanks багато творців модифікацій впроваджують її в свої збірки, при цьому ви можете вибрати за бажанням, встановлювати чи ні. Вона відображається в різних місцях інтерфейсу гри, кольоровими маркерами забарвлений відсоток перемог, що дає зрозуміти виграєте ви чи ні.

Статистику потрібно тримати завжди в плюсі, тому чим більше ви будете фармить на танку наносити утрати, захоплювати бази тим краще.

Якщо рейтинг нижче 50%, то швидше за все доведеться розраховувати на свої сили, особливо коли ви граєте в складі команди адже все залежить тільки від вас.

Рейтинг ефективності вимірюється в трьох-чотиризначних цифрах і містить свій унікальний колір.

Ссылка на основную публикацию