Як дізнатися версію яндекс браузера після оновлення?

Браузер, випущений вітчизняної корпорацією Яндекс є сучасним і країнам, що розвиваються ПО, що пропонують користувачам найширший спектр можливостей з серфінгу в інтернеті і персоналізації інтерфейсу. Постійно виходять оновлення гарантують високу ступінь безпеки додатки і даних користувача, відсутність помилок і стабільність роботи оглядача.

Як і навіщо оновлюватися?

Своєчасне оновлення різного роду програм є єдиним ефективним методом їх підтримки в оптимальному стані. Якщо версія програми відповідає останньому релізу розробника, то вона дає впевненість в повноті функціоналу, високої стабільності роботи, а також у відсутності серйозних помилок, які можна було спостерігати в минулій версії. Перш, ніж з’ясувати, як дізнатися версію яндекс браузера, необхідно навчитися оновлювати додаток.

ВАЖЛИВО! Оновлення виходять досить часто, через що, слід своєчасно перевіряти актуальність встановленої версії програми, щоб не пропустити виходу нового оновлення.

Оновлення може проводитися двома принципово різними шляхами. Перший варіант передбачає використання вбудованого функціоналу, який в автоматизованому режимі виконає завантаження та інсталяцію нової версії, якщо вона доступна. Другий має на увазі виконання подібного роду операцій вручну і дозволяє досягти бажаного при некоректній роботі вбудованих компонентів.

Ручне оновлення яндекс.браузер

Як правило, робота програмних інструментів не викликає нарікань, що дозволяє без зайвого клопоту оновлювати додаток до останньої версії. Однак, у зв’язку з різними неполадками, зараженням додатки вірусами та іншими проблемами, може знадобитися виконати ручне оновлення, яке супроводжується повною перевстановлення програми.

ПОРАДА! Якщо в плани користувача входить повне видалення всіх компонентів оглядача, має сенс зробити резервну копію його даних, використовуючи можливості Синхронізації або ж хмарне сховище.

Алгоритм дій для ручного поновлення досить простий і передбачає лише кілька кроків:

  • Видалення наявної версії, включаючи всі дані, а також ключі реєстру;
  • Завантаження нового клієнта з офіційного сайту, що гарантує свіжість версії;
  • Інсталяція за допомогою стандартних засобів.

Для чистого видалення може знадобитися використання спеціальних утиліт, автоматично видаляють залишки файлів, ключі реєстру, кеш та інші непотрібні дані. Після успішної установки, доцільно скористатися резервною копією даних, зробленої раніше за допомогою хмарного сховища або синхронізації, щоб відновити закладки, паролі та інші призначені для користувача дані.

Даний метод підходить для випадків, коли програма не працює коректно. В інших ситуаціях, рекомендується використовувати автоматичне оновлення.

автопоновлення яндекс.браузер

Завантаження свіжої версії за допомогою автоматизованого алгоритму дозволяє підтримувати актуальність браузера помітно простіше, ніж ручні маніпуляції. При цьому, яндекс.браузер має вкрай зрозумілий і простий механізм для виконання подібного роду процедур. Щоб дізнатися поточну версію і при необхідності оновити її, потрібно відкрити головне меню Настройок, вибравши знак три смужки, після чого, здійснити перехід у вкладку Додатково.

Там буде розташовуватися категорія Про браузері, клацнувши на яку, користувач зможе дізнатися поточну версію програми і, в разі потреби, оновити його, натиснувши на відповідну кнопку. Даний метод є основним і повинен використовуватися, коли робота оглядача не викликає нарікань.

Ссылка на основную публикацию