Як дізнатися з ким переписується людина в вк – Техніка та інтернет

Більшість людей дуже допитливі! Думаю, багатьом було б цікаво дізнатися те, що приховують інші. Так, наприклад, деякі готові віддавати гроші за злом будь-чиєї сторінки.

  • Як зламати сторінку вконтакті

У сьогоднішньому випуску ми не далеко відійдемо від цієї теми, нижче в статті я розповім, як дізнатися з ким переписується людина в вк. Дізнатися, з ким спілкується користувач це не означає прочитати переписку, це означає лише те, що ви зможете визначити профілі (особисті сторінки) співрозмовників вашого об’єкта спостережень.

Як дізнатися з ким спілкується людина в вк

Причини, через які люди хочуть дізнатися співрозмовників користувача вконтакте

Через що ми хочемо отримати доступ до особистих бесід? Причин тому безліч, ось одні з основних:

  • Ревнощі одного з подружжя,
  • Бажання дізнатися, про що говорять знаменитості,
  • З ким спілкуються ваші друзі, однокласники, одногрупники або колеги по роботі,
  • Спостереження за дітьми,
  • Перевірка вірності,
  • Цікаво буває знати, з ким спілкується симпатичний Вам людина,

Як можна помітити причин багато, однак, офіційно соціальна мережа вконтакте не дозволяє дізнатися, з ким переписується користувач, а вже тим більше, про що та чи інша листування.

Як дізнатися з ким переписується людина в вк

В інтернеті це питання актуальне, саме тому, багато хакерів, зазвичай на форумах, пропонують програми для скачування, які нібито допоможуть вам зламати сторінку вконтакті або допоможуть дізнатися профілі співрозмовників.

Функціонал таких утиліт може бути повністю придуманий, а сайт, на якому розміщено посилання для скачування, може бути цілком собі природним. Так що, помітити обман здатний не кожен і не відразу. У вас обов’язково повинен бути антивірус на комп’ютері для таких ситуацій.

Ну, а взагалі, раджу не завантажувати програми з неофіційних сайтів, за рідкісним винятком. Навіть, якщо програма (такого не буде) змогла зламати сторінку, краще відразу її видаліть, бо вірус може захопити вашу систему не відразу, а поступово.

Більш менш реальний спосіб дізнатися, з ким спілкується людина в вк

В вк є ряд додатків, які збирають дані по вашим друзям. Ось, про одне з них зараз і розповім.

Називається додаток Листування і гості. Дуже популярне, так як перед установкою я виявив, що чимала частина моїх друзів вже користуються ним.

Щоб почати і вам користуватися, відкрийте особисту сторінку vk.com, перейдіть в розділ Ігри та в пошуку пропишіть Листування.

Натисніть на запропоновану посилання і запустіть додаток. Ви зможете визначити гостей, хоча, звичайно, це не весь список і не до кінця точний.

Також ви можете вибрати будь-якого зі своїх друзів і проаналізувати його / її. Що з цього вийде? Наприклад, визначте гостей користувача. За багато дій доведеться платити голосу. Можливо, це того варто, особисто мені, не потрібно таке спостереження.

Інфа робоча, але знову ж таки ефект незначний. Гостей найдієвіший спосіб дізнатися з ким переписується людина подивитися особисто, хоч навіть і через особистий смартфон. Або зламувати сторінку!

Про гостей докладніше тут:

  • Як подивитися гостей в ВК

У висновку, важливо відзначити: ви не повинні порушувати свободу інших, так як злом сторінки або щось подібне це порушення законодавства. До того ж, якщо людина дізнається про злом, у нього може пропасти до вас довіру. Якщо ж ви читаєте про доступ до співрозмовників і про злом сторінок в вк для шахрайських цілей, то, будь ласка, забудьте про це.

Ссылка на основную публикацию