Як додати багато друзів ВКонтакте

Щоб додати багато друзів ваша сторінка ВКонтакте повинна бути відповідним чином підготовлена. Почніть розміщувати цікаві записи, заздалегідь підберіть красиву фотографію для аватарки, тому що саме це створює перше враження про сторінку.

Придумайте оригінальний статус або вкажіть в ньому мета додавання, скажімо «Приймаю замовлення по фірмової декоративної косметики. Дивимося діючі каталоги і пишемо в особисті повідомлення ».

Викладайте ефектні, красиві фото, творчі роботи або акційні пропозиції – це допоможе залучити можливих передплатників.

Для початку відразу додавайте знайомих людей: по школі, по університету, роботі, сусідів і родичів. Після цього приступайте до накрутці. Є кілька способів, як швидко додати купу друзів.

Безкоштовні способи

Перший – це додавати знайомих ваших друзів. Даний варіант є не найзручнішим, але для розширення кола спілкування підійде. До того ж при вигляді спільних друзів є більше шансів, що на вас підпишуться.

Другий – це додаватися через спеціальні групи, які так і називаються «Додати багато друзів у ВКонтакте».

Алгоритм досить простий:

  • Заходимо в розділ «Групи»;

2) Натискаємо на «Пошук спільнот»;

3) Вводимо в пошуковому рядку «додати друзів»;

4) Заходимо в групи і підписуємося на людей, які підписані на це спільнота. Або робимо ще простіше: залишаємо на стіні групи повідомлення про те, що з радістю додасте велика кількість всіх бажаючих. І вуаля – від передплатників немає відбою. Головне пам’ятайте, що ліміт додавання в добу – сорок друзів.

Третій спосіб – через додатки, ігри або навіть просто улюблені групи за інтересами. Це допоможе знайти знайомства з вашого кола захоплень.

Платні способи

До таких варіантів відноситься реєстрація на спеціальних сайтах, де за гроші вам накрутять купу передплатників. Наприклад, добре себе зарекомендував сайт

Плюси і недоліки

Якщо ви активіст або проводите соціальні опитування та дослідження, то друзі на сторінці явно не будуть зайвими, так як це полегшить поширення інформації в суспільстві, такий собі піар. Або якщо ви займаєтеся продажем товарів – одягу, косметики, автомобільних запчастин.

В такому випадку репост на вашій стіні буде в стрічці новин у всіх передплатників, і число тих, хто зацікавиться, неодмінно виросте.

Але пам’ятайте, що при рекламі товару, послуг та іншого не варто відправляти особисті повідомлення, та ще й посиланнями – це виглядає як спам і вас просто заблокують. Краще запрошувати в групу або в статусі вказувати мету свого додавання, щоб людина мала уявлення про вас і вашому запиті. А для тих, кого цікавлять знайомства, це теж незаперечний плюс: серед великої кількості друзів завжди знайдеться з ким поспілкуватися, обговорити інтереси або налагодити амурні справи.

Недоліком вважається лише те, що спілкування в соціальних мережах, яким би воно не було, не замінить живого розмови з людиною. Так що не захоплюйтеся віртуальним світом, черпайте з інтернету лише корисну інформацію.

Ссылка на основную публикацию