Як додати друга в однокласниках

Якщо ви хочете додати друзів в однокласниках, але не знаєте, як додати друзів в однокласниках, то тоді вам сюди. У цьому невеликому уроці я розповім вам, як додати друзів в однокласниках. Урок простий і не займе багато часу на вивчення.

І так для того щоб додати друзів в однокласниках потрібно виконати наступні дію: зайдіть на свою сторінку в однокласниках і в правому верхньому куті віконця однокласники, є маленьке віконечко пошук. У цьому віконечку вводимо прізвище та ім’я вашого друга чи подруги і натискаємо кнопку пошук.

Після того, як ви введете прізвище, ім’я та натиснете кнопку пошук, на вашому комп’ютері відкриється сторінка – з результатом пошуку даної людини.
На цій сторінці буде показано, скільки людей знайдено з таким прізвищем і ім’ям.
Результат зі знайденими людьми може бути дуже великий і ви відразу не знайдете потрібного вам людини, тому давайте розглянемо розширений пошук людей, розташований у правій частині.

Щоб скористатися розширеним пошуком друзів у соціальній мережі однокласники, нам потрібно в пункті «Підлога», Вибрати стать.
Потім в пункті «вік», Вказати вік потрібного нам людини.
У пункті “Місце», Нам потрібно вибрати пункт«Інше місце», Потім вказати країну проживання і вказати Місто проживання нашого друга.

Коли ви вкажіть необхідну інформацію, то в лівій частині відобразиться людина, яку ви шукали, щоб запросити і додати друга в однокласниках, вам потрібно навпроти вашого друга натиснути на кнопку «дружити».

Коли ви натиснете на кнопку «дружити», На вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому ви зможете вказати, ким є додається людина.
Якщо ви не знайдете підходящого пункту, то вам просто потрібно натиснути на кнопку «зберегти».

Після того, як ви натиснете кнопку «Зберегти», кнопка додати в друзі зміниться на кнопку «Запрошення відправлено», Тепер вам залишається чекати поки ваш друг або подруга прийме ваше запрошення.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию