Як додати кнопку & quot; Пуск & quot; в Windows 8

Поява на світ нової ОС від Microsoft під назвою Windows 8 принесло чимало поліпшень. Але лише в рідкісних випадках інновації не йдуть врозріз зі старими звичками. У Windows 8 усіма улюблену кнопку «Пуск» замінили «стартовою сторінкою». Одні вважають, що це зручно, інші – навпаки. На чиєму боці ви – вирішуйте самі, а для прихильників звичної кнопки «Пуск» з’явилася на світ ця стаття, в якій ви дізнаєтеся як додати кнопку «Пуск» в Windows 8.

Додати кнопку «Пуск» в Windows 8 можна двома способами:

  1. Зробити все без сторонніх програм своїми руками.
  2. Використовувати додатки для автоматичної установки кнопки «Пуск» на своє місце.

Спосіб 1: «Своїми руками»

  • Натискаємо правою кнопкою миші по «панелі задач»-«панелі інструментів»-«Створити панель інструментів«.
  • Перед нами з’являється віконце вибору папки, вводимо «C: \ ProgramData \ Microsoft \\ Windows \ Start Menu \ Programs»Без лапок. натискаємо «вибір папки«.
  • На панелі завдань з’явилася кнопка «програми«. Натиснувши на неї, бачимо меню зі списком всіх встановлених програм в Windows 8. Його, до речі, можна використовувати і для швидкого запуску потрібних програм.

Для редагування меню клікніть правою кнопкою миші по необхідного елементу, потім виберіть дію – «вилучити«,«перейменувати” і т.д.

Спосіб 2: «Сторонні програми»

Буквально відразу, з виходом ОС Windows 8 з’явилася нова невелика категорія ПО, присвячена поверненню «Пуск» на своє місце.

Список безкоштовних програм, які допоможуть додати кнопку «Пуск»:

Start8 – дітище компанії Stardock, що славиться своїми якісними ПО для налаштування зовнішнього вигляду системи. Безумовно, є одним з лідерів нового жанру, тому що надає широкий спектр настройки. Програма додає кнопку «Пуск», значком якої ви можете вибрати прапорець Windows 8, фірмове зображення утиліти, будь-яке зображення на свій смак (кота, наприклад). Також ви можете вибрати стиль панелі, будь то стиль нового Windows 8 або ж більш звичний Windows 7, для тих, хто сумнівається є можливість вибрати «гібрид» – суміш стилю Windows 7 і Windows 8.

ViStart – Програма трохи менше ніж повністю копіює вид стандартного меню Windows 7.

Classic Shell – Представляє на вибір 3 стилю меню – Windows Classic, Windows XP і Windows Vista / 7.

Швидше за все є і інші програми які допоможуть додати кнопку «Пуск» в Windows 8, але наведені вище найбільш популярні. На цьому все.

Ссылка на основную публикацию