Як додати контакт людини в групу або чат WhatsApp

Додати контакт до групи в WhatsApp або відправити йому повідомлення можна, якщо у людини на пристрої встановлено додаток. Якщо ж його немає, співрозмовника можна запросити в WhatsApp. Інструкція по додаванню і видалення контактів в групи додатки відрізняються в залежності від операційної системи пристрою: iOS або Android.

Додавати і видаляти контакти в групових обговореннях можуть тільки адміністратори. Адміністратори можуть давати аналогічні привілеї іншим учасникам групи. У вкладці Інформація можна подивитися, хто в даному обговоренні володіє відповідними правами.

інструкції:

Додавання контакту в iOS

Нижче представлені дві інструкції: по додаванню людини в контакти WhatsApp і по додаванню в конкретну групу. При першому запуску програми доведеться виконати початкову настройку, слідуючи простий інструкції на екрані. Після цього з’явиться можливість додавати і редагувати контакти, створювати групи.

Додавання контакту до групи WhatsApp на iOS:

 1. Запустити месенджер.
 2. Відкрити вкладку Чати.
 3. Натиснути на назву потрібного чату.
 4. У меню вибрати пункт Додати учасника.
 5. Вибрати з телефонної книги нудний контакт і відправити йому запрошення в групу.

Новий контакт зможе бачити всі повідомлення, які з’являлися в чаті з моменту його додавання. Обговорення легко покинути за допомогою відповідної кнопки. Запрошувати учасників до обговорення можуть тільки адміністратори групи. Спочатку творець чату є єдиним адміністратором, але йому доступна можливість призначати на цю посаду інших учасників.

Щоб додати новий контакт в сам WhatsApp потрібно:

 1. Запустити програму.
 2. Відкрити вкладку Чати (Chats), розташовану в меню внизу екрану.
 3. Якщо при відкритті вкладки Чати відкрилося якесь обговорення, потрібно натиснути кнопку Назад в лівому верхньому кутку.
 4. Натиснути на значок у вигляді квадрата з олівцем, розташований праворуч від напису Чати / Chats у верхній частині екрану.
 5. Вибрати пункт Новий контакт / New contact.
 6. З’явиться вікно з додаванням контакту. Можна додати ім’я, прізвище, місце роботи, фотографію, e-mail і інші додаткові дані.
 7. Додавання номера телефону відбувається після натискання кнопки Додати телефон / Add phone. Для номерів, що обслуговуються зарубіжними операторами, потрібно вказувати код країни.
 8. Натиснути в правому верхньому куті екрану на кнопку Готово.

Доданий контакт повинен з’явитися в програмі Люди на iPhone. Якщо людина користується додатком WhatsApp, новий контакт з’явиться в месенджері автоматично.

Додавання номера в Android

Додавання нового контакту в WhatsApp на Android відбувається дещо інакше. Суть дій залишається та ж: контакт або відразу з’явиться в месенджері, або просто збережеться в контактах телефону, якщо запрошений людина ще не встановив додаток.

Додавання нового учасника до групи:

 1. Відкриття програми, перейти у вкладку з чатами.
 2. Відкрити групу, в яку потрібно додати контакт. Для виконання даної дії потрібні права адміністратора в групі.
 3. Викликати контекстне меню у верхній частині екрану.
 4. У списку, вибрати пункт Інфо про групу.
 5. Натиснути на кнопку Додати учасників.
 6. Вибрати з телефонної книги потрібну людину і відправити йому запрошення.

На сторінці Інфо про групу показуються всі учасники обговорення. Якщо близько учасника є напис Адмін групи, значить він має право додавати людей в обговорення і видаляти їх з групи. Якщо додається контакту немає в телефонній книзі смартфона, додати його можна безпосередньо з програми.

Додавання нового контакту в WhatsApp:

 1. Відкрити месенджер.
 2. Натиснути на кнопку в вигляді текстового хмарки, розташовану в правому верхньому куті екрану, зліва від кнопки ⋮.
 3. Якщо відкриється чат, натиснути Назад, на стрілочку в лівому верхньому кутку.
 4. Відкриється вікно з вибором контакту (Select contact). Щоб додати новий контакт потрібно натиснути на кнопку у вигляді чоловічка зі знаком +.
 5. Відкриється вікно, в якому потрібно написати ім’я і номер телефону нового співрозмовника. Якщо контакт, який потрібно знаходиться в іншій країні, потрібно ввести код країни.
 6. При необхідності, контакту можна налаштувати звук дзвінків, змінивши стандартну мелодію.
 7. По закінченню настройки натиснути на галочку в верхній частині екрану / кнопку готово, щоб завершити додавання контакту.

Все додаються номери, збережені в меню Android-девайса. Якщо абонент використовує додаток WhatsApp, то він відобразиться в телефонній книзі месенджера.

,

Відключення або видалення непотрібних розширень з Google Chrome проводиться в налаштуваннях. Для управління розширеннями досить ввести в адресному рядку chrome: // extensions /. Розширення не обов’язково видаляти з браузера остаточно.

Ссылка на основную публикацию