Як додати на Xiaomi Google-аккаунт – керівництво по додаванню і налаштування


Як додати на Xiaomi Google-аккаунт?

Будь-яке сучасне мобільний пристрій, що працює на базі операційної системи Android, можна підключити до аккаунту всесвітньо відомого інтернет-сервісу Google. сьогодні дана платформа відкриває доступ не тільки до поштової скриньки Google, але і до ряду інших можливостей повноцінного онлайн-сервісу.

буде корисним

Один обліковий запис Google може об’єднувати в собі відразу кілька синхронізованих пристроїв, що знаходяться під управлінням користувача. Фактично він є особистим простором користувача з набором девайсів і гаджетів.

Сервіси доступні з Google-аккаунтом

Залишається відкритим питання про те, як можна додати свій аккаунт на той чи інший гаджет, розширивши тим самим список довірених пристроїв, які отримують доступ до Google-сервісів. При розгляді торкнемося пристроїв Xiaomi, однак варто зауважити, що вони працюють на базі програмної оболонки MIUI, що є програмно-графічної модифікацією для чистої ОС Android, а тому всі описані нижче дії можна на інтуїтивному рівні інтерпретувати до роботи з іншими телефонами і планшетами.

Схеми підключення пристрою до Google-аккаунту

Чи користуєтеся Ви послугами які надає Mi Account?

Так, синхронізується з Mi Cloud контакти і фотографії

Ні, сервіси гугл набагато звичніше і зручніше

Свій варіант в коментарях

У випадку зі смартфонами від Xiaomi і будь-якими іншими Android-пристроями існують дві основні схеми додавання облікового запису. Перша передбачає введення логіна (e-mail) і пароля для користувача авторизації Google при першому включенні купленого смартфона. Описувати схему даної процедури немає сенсу, оскільки правильні дії будуть запропоновані самою системою, залишиться лише виконати їх, ввівши правильні дані авторизації.

Створити новий акаунт зовсім не складно, просто слідуйте підказкам

Якщо ж мова йде про додавання на смартфон Xiaomi додаткового облікового запису або заміни, прив’язаних при покупці, то тут діє наступна схема:

  1. Смартфон однозначно повинен бути підключений до мережі Інтернет. Найкраще використовувати швидке з’єднання або доведеться почекати, поки пристрій з’єднається з серверами Google.
  2. Потім потрібно перейти в меню «Налаштування» – розділ «Акаунти» – «Синхронізація».
  3. Внизу вікна є кнопка «Додати». За допомогою натискання на неї можна побачити список програм і ресурсів, для яких можна створити нові авторизовані записи.
  4. Безпосередньо для додавання Google-аккаунта потрібно вибрати пункт «Exchange».
  5. Після вибору потрібно внести необхідні авторизовані дані або зареєструвати нові.
  6. По завершенні процедури пристрій буде синхронізуватися і з цим записом.

Конфігураційні налаштування процесу синхронізації

Також в розділі «Синхронізація» в разі, коли аккаунт сервісу Google вже підключений, можна провести тонке налаштування, вибравши категорії даних для обробки і збереження в новоствореному віртуальному сховищі:

Активувавши синхронізацію можна відзначити необхідні сервіси

  • інформація про контакти,
  • записи календаря,
  • встановлене ПЗ,
  • настройки кожного окремого сервісу Google і т.д.

Призначення аккаунта від Google

У глобальному плані дане підключення пристроїв до інтернет-сервісу Google обов’язково, оскільки без нього не буде працювати такий важливий компонент як Play Market. Саме цей магазин для Android дозволяє завантажувати різні додатки і мультимедіа-контент. Також даний аккаунт необхідний для різних ігор, щоб зберігати прогрес і отримувати досягнення, змагаючись з іншими користувачами Android-платформи.

Зверніть увагу

У поєднанні Google аккаунт з додатком Android Pay можна безпроблемно виконувати безконтактну оплату товарів і послуг.

Таким чином, якщо користувач бажає на кожному своєму пристрої мати оптимальний для себе набір додатків, контактів, записів і конфігурацій, то йому вкрай важливо пройти процес синхронізації з Google. користувачі Xiaomi також повинні пам’ятати про наявність доступу до фірмових сервісів виробника – Mi аккаунт з рядом аналогічних функцій, але при цьому відмовитися від роботи з Play Market у них не вийде.

Ссылка на основную публикацию