Як додати новий контакт в скайпі: основні способи

Програмою Skype користуються дуже багато комп’ютерних користувачі. Популярність її цілком заслужена, адже додаток дозволяє спілкуватися людям, які знаходяться один від одного на відстані, тим самим, зближуючи їх. Через цю особливість частенько Скайп встановлюється дітьми на батьківський робочий стіл і при цьому впорядковуючи все значки за допомогою програми для ярликів для зручності, якщо перші, наприклад, навчаються в іншому місті. Частенько навіть бабусі й дідусі користуються нагодою зателефонувати своїй сім’ї за допомогою Skype.
У більшості випадків недосвідчені користувачі знають лише, як запустити програму, і яку натиснути кнопку, щоб зателефонувати. Але що робити тоді, коли необхідно додати, скажімо, родича в список контактів? І взагалі, як додати новий контакт в скайпі? Давайте розбиратися разом.

спосіб №1

Отже, для того щоб створити новий контакт в скайпі, перш за все, необхідно знати, під яким логіном зареєстрований потрібний вам людина. Після того, як дізнаєтеся його ім’я, можна приступити до пошуку. Увійдіть в Skype і зверніть увагу на горизонтальну смужку значків в лівій частині вікна. Вам потрібна остання ікона – силует людини, поряд з яким написаний «+». Після натискання на неї з’являється активна рядок пошуку, в яку необхідно написати логін того, кого ви шукаєте.

Слідом з’явиться список всіх людей, у яких той же нік, що вам потрібен. Знайдіть потрібного вам співрозмовника і клацніть по логіну правою клавішею миші. З’явиться меню, практично в самому низу якого потрібно натиснути на рядок «Додати в список контактів». Готово, тепер шуканий побачить ваше бажання додати його в друзі, погодиться, після чого з’явиться в списку ваших контактів. І ви тепер зможете з ним переписуватися, створювати конференцію, здійснювати відеодзвінки і багато іншого.

спосіб №2

Іноді першим способом з різних причин важко скористатися, на щастя, існує альтернатива, якої і ви також можете скористатися. Знову відкриваємо вікно Skype і дивимося на саму верхню горизонтальну смугу з різними параметрами. Знаходимо там «Контакти» – «Додати контакт» – «Пошук в довіднику Skype».

Перед вами відкриється та ж рядок, що в способі №1, відповідно, подальші дії аналогічні. До речі, якщо ви хочете додати контакт в скайпі на андроїд, вам доведеться зробити все те ж саме, адже різниці в інтерфейсі у комп’ютерній і планшетній різницею немає абсолютно ніякої.

Таким чином, вибирайте той спосіб, який найбільш вам підходить або ж той, який можливий на вашому лептопі, і шукайте близьких і дорогих вам людей! Приємного спілкування!

Ссылка на основную публикацию