Як додати закладку в яндекс браузері: докладна інструкція

Дуже часто при серфінгу по Інтернету (тобто при перегляді різних сторінок) на очі потрапляє якась інформація, яка зараз не важлива, але може виявитися корисною в майбутньому. Або просто з’являється необхідність записати якийсь сайт, щоб періодично повертатися на нього. Тут на допомогу приходить старе винахід, яке прийшло в програми для перегляду web-сторінок від книг. Називається цей винахід – закладки.

Як працюють закладки в браузері?

Власне, принцип роботи закладок дуже схожий з книжковими. Ми знаходимо зацікавила нас сторінку і просто додаємо на неї спеціальну мітку, яка дозволяє швидко її знайти. Ось тільки у закладок в браузерах є одна відмінна риса. Книжкову ятати ми додаємо в саму книгу. А ось закладку в Інтернет ми зберігаємо у вигляді посилання. Якщо продовжити порівняння з книгою, це як записати в блокноті назву самої книги і сторінку на якій ми зупинилися, а потім відкривати її.

ВАЖЛИВО! Якщо сайт перестав існувати, то цілком ймовірно, що закладка все одно його відкриє. Таке можливо, якщо даний сайт збережений у вас в кеші. Правда, при очищенні кеша це явище зникне.

Коли сторінка додана в закладки, при її повторному відкритті сторінки в адресному рядку з’являється відповідне зображення. Значок золотистої зірки показує, що дану сторінку ми вже зберегли і можемо отримати до неї доступ в будь-який момент.

Тобто, якщо книга була загублена, то читати її ми не зможемо. Також працює і закладка в браузері. Якщо сайт раптом перестає відповідати, то закладка буде вести в нікуди (на сторінку з повідомленням про помилку). Використовувати закладку, це все одно, що зберігати в окремому файлі посилання на сторінку. Тільки трохи зручніше – не потрібно робити зайвих операцій для її відкриття.

Наприклад, майже всі веб-майстри користуються сервісами для пошукової аналітики своїх сайтів, такими як Топвізор. Вони серед іншого дозволяють дивитися позиції сайту в Яндексі і Google. Зробити закладку на такий сервіс буде дуже зручно.

Як додати закладку в браузер Яндекс?

Процедура додавання закладки вшита в сам браузер. Дана операція спрощена максимально. Я вже говорив, що посилання можна зберігати в окремому текстовому документі – але навіщо робити те, що програма і сама вміє робити? А ось і докладна інструкція, як додати закладку в яндекс браузері.

  1. Відкриваємо шукану сторінку. Не важливо, що це буде – можливо сторінка вже відкрита.
  2. Натискаємо на кнопку налаштувань браузера.
  3. У списку вибираємо пункт «Закладки» і в меню, що з’явилося знаходимо «Створити закладку».
  4. Тепер процедура завершена. Закладка створена і нею можна користуватися.

ПОРАДА! Уважні читачі вже помітили напис ctrl + D навпроти відповідного пункту. Так, створення закладок можливо за допомогою гарячої кнопки. Якщо просто натиснути це поєднання на відкритій сторінці, то адреса автоматично опиниться в списку.

Сама суть багатьох доступних функцій браузера – це максимальне спрощення дій користувача в процесі експлуатації. Функція закладок була розроблена саме з цією метою. Вони суттєво спрощують пошук необхідних сторінок. Адже куди як простіше зорієнтуватися у власних закладках, ніж шукати в історії необхідний пункт.

Ссылка на основную публикацию